Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın yeni hedefi XRP’yi vazgeçilmez kılıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın yeni hedefi XRP’yi vazgeçilmez kılıyor!
Ripple’ın yeni hedefi XRP’yi vazgeçilmez kılıyor!

© Reuters.  © Reuters.

Techonomy’de samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbette Ripple’in baş piyasa stratejisti Cory Johnson, Ripple’ın yeni hedefi ile ilgili konulara değindi.

Ripple’ın yeni hedefi XRP’nin verimliliğini kullanmak.Ripple’in baş piyasa stratejisti Cory Johnson, Ripple’ın yeni hedefi yeni bir ödeme platformu oluşturmak için XRP’nin hızını ve verimliliğini kullanmak olduğunu söyledi ve sınır ötesi ödemelerdeki süreyi önemli ölçüde azaltarak dünyadaki mali sistemi 21. yüzyıla nasıl getirmeyi planladıklarını anlattı.

Tayland’dan ABD’ye bir ödeme örneğini baz alan Johnson, Ripple xRapid ile Tayland para birimi Baht’ın XRP’ye dönüştürüp, Ripple ağında ABD’ye dijital olarak gönderilmesi, ardından XRP’yi ABD dolarına geri döndürülmesinin hepsinin toplamda bir kaç dakikayı bulduğunu söyledi.

Sanat eserimizin durumu şu şekilde izah edeyim. Örneğin, İki tane finans kurumu var. Şuan Tayland’tan ABD’ye 1000 dolar değerinde Tayland Baht’ını taşımak istiyoruz. Bu, “X” sayıda dolar ile sonuçlanacak. Bu konuda mütabak mısınız ? Güzel, şimdi Evet’i tıklayın. Bir iki dakika sürmeden işlem gerçekleşti. Bu kadar.

Bizim ana temamız internet için ödeme platformu olmaması. Ayrı bir internet ağı oluşturuyoruz. Adına da RippleNet diyoruz. Kullandığımız ifade tam olarak bu.

Johnson gelecekte pek çok şirketin bir bütün olarak ele alındığında Kripto ve Blockchain teknolojisinden faydalanacağını söylüyor.Kendi durumlar için ise Ripple’in bu sektörde yol gösterici konumda olduğunu belirtiyor.

Erken ama bence muhtemelen tüm blockchain’lerde en gelişmiş şirketiz. Ripple’ın yeni hedefi her zaman için en son teknolojiyi kullanıcıları ile tanıştırmak. 100’den fazla ödeme yapan müşterimiz var. Ağımız genelinde bir milyar doların üzerinde hareketliliğe sahibiz. Yeni koridorlar açıyoruz. Şirkete dokuz ay önce katıldım. Şirket altı haftada bir anlaşma yapıyordu. Şimdi her altı günde bir anlaşma yapıyor.

Blockchain teknolojisi; dijital çözümler, Kripto para sektörü, hatta teknolojik aklınıza gelebilecek her türlü çözümler için kullanabileceğiniz çok geniş bir alan. Gelecekte birçok işletmenin bunu kullanacağına inanıyorum. Şuan sadece yolun başındayız önümüzde çok daha uzun günler var.

Ripple’in baş piyasa stratejisti Cory Johnson’ın açıklamalarına bakılacak olursa Ripple’ın yeni hedefi XRP’yi vazgeçilmez kılıyor. En son Ripple haberlerini bizimle takip edin.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın yeni hedefi XRP’yi vazgeçilmez kılıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee Bitcoin yıl sonu fiyat tahminini revize etmek zorunda kaldı Ledger CEO’su: Binance Hacklenmesi Sonrası Satışlar İki Katına Çıktı! Finans Profesörü: Hiçbir Yatırım Stratejisi Kripto Para Birimlerinden Daha Kötü Değildir IDEX Borsası New York Vatandaşlarını Kara Listeye Aldı ve Endişe Yaratan Bir Örnek Oluşturdu Stellar 2% düşüşle 0,07996 seviyesinin altına geriledi Morgan Creek’in Blockchain ve Kripto Para Yatırımı Odaklı Fonu, 40 Milyon Dolar Sermaye Topladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır