Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın (XRP) Coinbase Borsasında Listelenmesi Yakın mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın (XRP) Coinbase Borsasında Listelenmesi Yakın mı?
Ripple’ın (XRP) Coinbase Borsasında Listelenmesi Yakın mı?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple taraftarlarının son zamanlarda en çok merak ettiği konulardan bir tanesi Ripple’ın (XRP) Coinbase borsasında listelenip listelenmeyeceği meselesi. Kripto dünyasında birçok insan, XRP’nin ne zaman listeye gireceğinin merak ediyor.

Ripple, Coinbase’de Listelenmek için Gerekli Şartları Taşıyor mu?Ripple (XRP) topluluğuna göre kripto paraları, dünyanın en büyük dijital borsası Coinbase’de listelenmeyi hak eden kripto paralardan bir tanesi. Beklentilerin hala devam etmesine rağmen Ripple’ın (XRP) Coinbase Borsasında ne zaman listeleneceği hakkında kesin bir bilgi henüz mevcut değil.

Ripple XRP, gerçek-zaman sistemi, döviz borsası ve geniş havale ağı gibi benzersiz özellikleri kendinde toplamış yeni nesil bir blockchain projesi ile şimdiye kadar kendini öne çıkarmayı başardı. Ripple blockchain projesi, müşterilerine sunduğu en iyi küresel havale platformu seçeneği ile son 10 yılda piyasada hâkimiyet kurmuş demode SWIFT ve Western Union sistemlerini de tahtından etmeye aday.

Ripple (XRP), dünyanın her tarafına istenilen miktarda döviz, kripto para veya fiat parayı saniyeler içerinde havale etme imkanını sağlıyor. Bu amaç doğrultusunda Amerika, Ortadoğu ve Asya ülkelerinden birçok tanınmış banka ile ortaklı anlaşması yapmıştır. Bankaların havale başına ortalama $3.76 kar edecek olması ortaklıkları tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılacağı anlamına geliyor.

Coinbase, geçen ay listeleme politikasında birkaç değişiklik yaparak yeni kripto para birimlerini de listeleyeceklerini duyurmuştu. Uzmanların ortak görüşü bu listede Ripple’ın da olması yönündeydi. Açıkça isim verilmemesine rağmen bu haber bile, XRP fiyatlarını %9 oranında arttırmaya yetmişti.

Ripple’ın (XRP) Coinbase Borsasında Listelenmek Hakkı mı?Yukarıda saydığım tüm özellikler dikkate alındığında Ripple, Coinbase’de listeleye girmeyi hak ediyor mu? Bu soruya cevabım: “Kesinlikle Evet !” şeklinde olacaktır.

Aslında Ripple’ın son yıllarda geliştirdiği projeleri ve elde ettiği şaşırtıcı başarıları ile Coinbase Borsasında listelenmeyi çoktan hak etmişti. Ripple topluluğu bunun ötesinde bir şeylerin daha gerçekleşmesini umut ediyor.

Nitekim dün sitemizde yer alan Ripple’ın Trump Yönetimi ile görüştüğü iddiaları, yakın zamanda daha ses getirici gelişmelerin daha olacağına işaret ediyor. Görüşmeden sızan bilgilere göre Ripple’ın Bitcoin gibi bir tahvil olarak değerlendirilmemesi Trump’ın dikkatini çekmiş ve gerekli düzenleme için yeşil ışık yakmış.

Kripto piyasasında üçüncü sırada yer alan XRP, yazım sırasında %2,09’luk bir düşüşle 0,450 $’dan alıcı buluyor. bu düşüşte Amerikan borsalarının bugün tepe taklak olmasının da elbette etkisi var.

Ne dersiniz? Ripple’ın (XRP) Coinbase borsasında listelenmesi ne zaman gerçekleşir? Fikirleriniz bizim için değerlidir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın (XRP) Coinbase Borsasında Listelenmesi Yakın mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Novo: 14 Binde Daha Bitcoin Satmam Analistten Ripple (XRP) için 28 Dolarlık Çılgın Fiyat Öngörüsü! Holo [HOT] Yüzde 55.15’lik Sıçrama Yaptı ve Diğer Kripto Para Sahiplerini Şaşırttı Bank of America Nakit İşlemlerinde Blockchain’i Kullanmak İstiyor 3 Örnekte Bitcoin Başkan Trump’tan Nasıl Faydalandı? Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan Büyük Gaf!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır