Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın Fiyatının Yükseleceği Sosyal Medyadan Okunabilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın Fiyatının Yükseleceği Sosyal Medyadan Okunabilir mi?
Ripple’ın Fiyatının Yükseleceği Sosyal Medyadan Okunabilir mi?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’ın fiyatının yükseleceği taraftarları tarafından sürekli dile getiriliyor. Sosyal medyada sürekli olarak XRP’yi shilleyen topluluğu geçtiğimiz gün Binance CEO’su CZ’nin tweetinde de konu oldu.

Ripple’ın Fiyatının Yükseleceği Sosyal Medyadan Okunabilir mi?

Bitcoin’in fiyatının düşmesiyle neredeyse tüm altcoinler olumsuz etkilenirken XRP topluluğu muhteşem günler geçiriyor. XRP topluluğu önceden beri tokenlerini Twitter’da shilliyorlardı. Ancak özellikle Ethereum’u geçen hafta koltuğundan ettiği günden beri tokenin uzun dönem fiyat tahminleri ardarda geliyor.

Bugünlerde Twitter’da XRP’nin bu başarısının tadını çıkaran destekçileri sosyla medya kripto fenomenleri ve popüler kripto para analistlerinin de ilgisini çekiyor. eToro’dan Mati Greenspan hafta sonu bir kullanıcının “XRP fiyatı neden bu kadar artıyor, bir açıklama yapabilir misin?” sorusuna şu şekilde cevap verdi:

XRP şu an aslında sosyal medyayı kazanıyor.

Binance CEO’su CZ de XRP topluluğunun tokeni shillemede ne kadar başarılı olduklarını esprili bir dille paylaştığı tweetinin altında göstermelerini istedi. Elbette bu tweetin altına binlerce tweet atıldı.

Bitcoin (BTC) 5600 dolar seviyesinde kendine yeni bir destek bulmuşken XRP ise 14 Kasım’da son bir kaç haftanın en düşük seviyesini gördü ve kendi küçük çaplı boğa koşusunu gerçekleştirdi. Bugün ise Bitcoin (BTC) 5000 dolar seviyesine kadar düştü fakat XRP ise halen 0.49 dolar seviyesini koruyor.

XRP Bitcoin (BTC)’yi de geçebilir mi?Bazıları şu anda “altcoin sezonu” yaşandığını iddia ediyorken Twitter kullanıcılarından Ripple Riddler gibileri ise bu hissini uç bir noktaya taşıyor. Rippler Riddler 2018 bitmeden piyasa değeri sıralamasında XRP’nin 1. sıraya yerleşeceğini iddia etti.

Bir kullanıcının böyle bir iddiasını gerçekleşecekmiş gibi size aktarmak değil niyetim. Ancak bu düşüncelerin var olması bize şunu ifade ediyor: İnsanlar piyasanın tamamında henüz sağlam zemine oturmasa bile XRP’nin Bitcoin’i geride bırakabileceği konusunda tereddüte düştüler.

Ripple’ın fiyatının yükseleceği konusunda spekülasyonlar bunlarla sınırlı değil. CNBC Africa’nın kripto para muhabiri Ran NeuNer BTC ve BCH yatırımcılarını tüm yatırımlarını XRP’ye aktarmaya davet etti.

Dahası Twitter’da kripto para yatırımcılarının yatırımlarını gelecek 10 yıl içinde nasıl paylaştıracaklarını sorarak bir anket yaptı. Sonuç ise oldukça ilginç çünkü XRP cevabını verenler yaklaşık 2000 oyla BTC’yi geride bıraktı.

Ripple’ın fiyatının yükseleceği sosyal medyadan okunabilir mi? Evet sosyal medyadaki duygular o yönü işaret ediyor. Ancak kripto para yatırımı ciddi bir araştırma gerektirir. Sosyal medyadaki izlenimler yatırımcıların hislerini anlama konusunda önemlidir ancak sadece buna bakarak yatırım yapmak çok yanlış olur.

Ayrıca bakınız: Ripple ikincilikte kalıcı görünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın Fiyatının Yükseleceği Sosyal Medyadan Okunabilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere, Firmaların Taahhütlerini Blockchain ile Denetlemeye Hazırlanıyor Takı Devi, Elmasları Takip Etmek İçin Blockchain Kullanacak Binance Coin (BNB) Rekor Kırdı, En Çok O Kazandırdı! Bitcoin düşmanı Peter Schiff: 10 dolarken almadığıma pişmanım Bitstamp, Amerika’da Yayılmaya Devam Ediyor Ripple yöneticisi: XRP ve diğer kripto varlıklarda kritik eşik yaklaşıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır