Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın bu grafiğine bakın, ne görüyorsunuz?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın bu grafiğine bakın, ne görüyorsunuz?
Ripple’ın bu grafiğine bakın, ne görüyorsunuz?

2/2


2/2

Ripple’ın bu grafiğine bakın. Eğilim hakkında ne düşünüyorsunuz? Ripple (XRP), önümüzdeki haftalarda yukarı doğru fırlamak üzere sapan gibi geriliyor.

Ripple’ın bu grafiğine bakınXRP/USD günlük grafiği, Bollinger band genişliğinin (BBW) mevcut seviyenin yakınına düştüğü son kez, sapan etkisine yol açtığını göstermektedir. Bu, fiyatın bir miktar geri çekildiği ve daha sonra muazzam bir güçle zıt yönde yükseleceği anlamına gelir. 2017 ve 2018 yılı Kasım ve Aralık aylarındaki Bollinger göstergelerini karşılaştırırsak, güçlü bir benzerlik görebiliriz. Bollinger göstergesi, son boğa koşusundan önceki Kasım ve Aralık ayları arasında 2017’de olduğu gibi aynı yolu izliyor. Fiyat, ayın üçüncü çeyreğine doğru tırmanmaya devam edecek gibi görünüyor. Bundan sonra, geri çekilmesi ve daha sonra tekrar yukarı doğru hızlı bir çıkış bekleniyor.


XRP/USD grafiği – 1 gün

Bu sapan etki için beklenen zaman, 03 Kasım 2018 ile 01 Aralık 2018 arasındadır. Bu, 2019’un başlarına doğru Ripple (XRP)’de güçlü bir ralli başlangıcını görebileceğimiz anlamına geliyor. Bu noktada teknik göstergelerin çoğunun böyle bir ralliyi desteklediğini düşünmek mantıklı görülüyor. Ripple (XRP) fiyatı, Bitcoin’ni takip etme baskısından kurtulmayı deniyor. Bununla birlikte, bir kez daha Bitcoin (BTC) etrafında dolaşarak kısa bir süre sonra tekrar toplanması gerekiyor. Ripple’ın bu grafiğine bakın. XRP/USD çoğu kripto para ile kıyaslandığında çok daha iyi bir konumda. En düşük seviyenisinin çok üstünde ve çoğu analistin beklediği kadar geri çekilmedi.


XRP/USD grafiği – 1 hafta

Ripple’a olan ilgi gerçek. Bir çok insan, bu kripto para biriminin ana akım tarafından benimseneceğine inanıyor. Bu inanç temel olarak iki güçlü faktörden kaynaklanıyor: Ripple (XRP)’in yüksek hızı ve düşük işlem maliyeti. Bunlar, günlük ihtiyaçları için kullandıkları herhangi bir bankada veya finans kurumunda insanların görmek isteyecekleri özelliklerdir.

Ripple (XRP)’nin xRapid çözümünü kullanan şirketler, işlem süresini ve maliyetini azaltmada başarılı oldular. Farklı ülkelerdeki bankalar arasındaki işlemleri, genellikle 3 ila 4 gün sürer. Çünkü bankalar bir ton düzenlemeye uymak zorundadır ve daha sonra alıcıya ödenecek parayı düzenlemek zorundadırlar. Ripple (XRP) ile, tüm süreç çoğunlukla birkaç dakika sürer.

Ripple (XRP)’nin özellikleri, çevrimiçi işlemler için en uygun kripto para birimidir. Çevrimiçi bir şey satın almak veya satmak istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu, Ripple’in XRP’si ile olacaktır. Sebepler oldukça basit. İşlem süresi daha az. Ödemeler daha hızlı gönderilir veya alınır. İşlem masrafları çok düşüktür ve bu da tüccarlara tasarruf sağlar.

Bir alıcı veya satıcı, XRP kullanarak diğer varlıklar ile kolayca işlem yapabilir. Ripple (XRP)’ın desteklenmesi, fiyat paranın desteklenmesi gibi değilfdir. XRP ile ödemeleri kabul edebilir ve daha sonra, fiyat para birimlerini sevmiyorsanız, bunları Bitcoin’e dönüştürebilirsiniz.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın bu grafiğine bakın, ne görüyorsunuz? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Moskova’da Direk Nakit Para ile Bitcoin Satışının Hacmi 50 Milyon Doları Aştı! Wall Strett’in Bitcoin boğası, FOMO’yu tetikleyecek seviyeyi açıkladı! Sıcak Gelişme: CBOE Bitcoin ETF Başvurusunu Yineledi! Kripto Para Piyasası Hacmi Değerinin 200 Milyarı Görmesi Mümkün İki Ülke Bir İlke İmza Attı: Bitcoin Kullanılarak İhracat Yapıldı! Coinbase’nin Cüzdan Uygulaması Coinbase Wallet, Litecoin Desteğini Açıkladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır