Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Yeni Güncelleme ile XRP Toolkiti Yayına Alıyor. XRP Toolkit Nedir?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Yeni Güncelleme ile XRP Toolkiti Yayına Alıyor. XRP Toolkit Nedir?
Ripple Yeni Güncelleme ile XRP Toolkiti Yayına Alıyor. XRP Toolkit Nedir?


Ripple, yeni XRP Toolkit uygulamasını piyasaya sürüyor. XRP Toolkit’in lansmanı şirketin resmi twitter adresinden takipçilerine duyuruldu.

XRP Toolkit Projesi ve XRP’ye KazandıracaklarıRipple (XRP), uygulamanın BETA 0.3.0 versiyonunun XRP Ledger’ın erişilebilirliğini ve çeşitli işlevlerini genişletmek için hazırlandığını ifade etti. XRP Ledger (Defter), XRP tokeni ile ilgili ödeme, alım-satım ve havale gibi bütün hayati fonksiyonları yürüten bir bir mutabakat sürecini kullanmaktadır.

XRP Ledger ayrıca, sistemde yapılan işlemlerin hangilerinin kabul edildiğini veya reddedildiğini belirleyen kilit bir role sahip. XRP Toolkit’in piyasaya sürülmesiyle birlikte sistem içindeki önemi bir kat daha artacak. XRP Toolkit, basitçe ifade etmek gerekirse XRP Ledger üzerinde kullanıcıların sorunsuz bir şekilde verilerine erişmelerini ve istedikleri bilgileri bulmalarını sağlayan ara birim görevi üstlenecek.

XRP Ledger’in Erişilebilirliğini ve İşlevleri GeliştiriyorBununla birlikte Toolkit, en yeni teknoloji ile geliştirilen ara yüzü ile kullanıcı deneyimini en eğlenceli ve en hızlı hale getirecek. Toolkit, işlemleri hazırlama, imzalama ve gönderme gibi aynı yapması zor olan bütün işlemleri saniyeler içerisinde gerçekleştirebilecek.


Ayrıca Toolkit, herhangi bir XRP Ledger işleminin bir donanım cüzdanı ve bir web tarayıcısı kullanarak imzalanmasına olanak sağlayacak. Kullanıcılar Ledger donanım cüzdanındaki XRP uygulaması aracılığıyla servise giriş yapacaklar.

Ayrıca, uygulama yoluyla XRP ödemelerini gönderebilecek veya ödeme alabilecekler. Bununla birlikte hesap ayarlarını keyiflerine göre değiştirebilecek, Hatta bakiyelerini ve son işlemlerini kolayca görüntüleyecekler.

Amaç XRP’nin Benimsenmesi KolaylaştırmakInvest In Blockchain yetkilisi tarafından yapılan açıklamada XRP Toolkit ile ilgili şu açıklamalara yer verildi:

“XRP Toolkit, XRP Toolger’ı geliştirerek XRP’yi daha çok yönlü hale getirecek. Bu durum Ripple’ın (XRP) dünya çapındaki fark edilirliğini ve benimsenmesini arttıracaktır. Ayrıca, XRP Ledger’larının daha iyi anlaşılmasını teşvik edecektir.”

Projenin yazılım aşamasını üstlenen RareData, projenin henüz son halini almadığını, 2019’un başları itibari ile piyasaya sürülmesinin beklendiğini duyurdu. Güncellenmiş yeni Toolkit sürümünde QR kod okuyucusu, imzalanmış işlemler ve ödeme kanalları, sohbet bildirimleri, Trezor ve Elllipal desteği gibi seçenekler de yer alacak.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Yeni Güncelleme ile XRP Toolkiti Yayına Alıyor. XRP Toolkit Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tron’un Kurucusu Justin Sun: Merkeziyetsiz Uygulamalar Yüzde 500 Artacak! Bireysel Yatırımcılar İçin En Az Komisyon Alan Kripto Para Borsası Hangisi? Kripto Para Yatırımcısına Vergi Şoku! Yeni Zelanda Polisi: Cryptopia Soruşturması Çok Karmaşık Bloomberg analisti: Beklenen Bitcoin rallisi eskiler gibi olmayacak Bakkt ve Nasdaq Bitcoin’deki gidişatı değiştirmeye geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır