Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) Nasdaq Beklentisi Nedeniyle 0.5 Dolarda Tutunuyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) Nasdaq Beklentisi Nedeniyle 0.5 Dolarda Tutunuyor
Ripple (XRP) Nasdaq Beklentisi Nedeniyle 0.5 Dolarda Tutunuyor


Son birkaç gündür piyasada oluşan hassasiyet üst sıralarda yer alan tüm kripto paraları silkeledi. 2019 için oluşan Ripple (XRP) Nasdaq beklentisi ise hala piyasadaki sıcaklığını koruyor. Ripple ne zaman Nasdaq’da listelenecek sorusu yatırımcıyı XRP’de kalmaya zorluyor.

Boğa Koşusu Kısa Sürdü, Alım için Fırsat SürüyorGeçtiğimiz hafta başında gördüğümüz kısa süreli Boğa baskısı etkisini çabuk yitirdi. Satıcıların 8 Kasım itibari ile işlemlerini yoğunlaştırması sonucu kripto para fiyatları eski haline döndü. Ancak analistlere göre kriptolar daha yüksek bir alım satım için zeminde pozisyon aldıkça ileriye dönük beklentiler olumlu.

San-Francisco merkezli ödeme protokolü şirketi Ripple-Labs tarafından piyasaya sürülen XRP [XRP] piyasadaki en büyük üçüncü kripto para. Ripple (XRP) son 24 saatte% 0,49’luk bir düşüşle ABD Doları karşısında 0.5043 $ seviyesine geriledi.


Günlük grafiğe baktığımızda paritenin yükselen düşüş eğiliminin üstesinden geldiğini görüyoruz. Boğalar ve ayıların 0,5000 $ ‘ın üzerinde dengelenmesi, Ripple’a (XRP) hala yeterli desteğin var olduğunu ve yükseliş için uygun zamanı beklediğini gösteriyor.

Hatırlayacağınız üzere Weiss Ratings, satın alınması gereken kripto paralara B (Buy) işareti koyuyor. W.R., Ripple’dan başka (XRP) B bölümüne Stellar (XLM), Cardano (ADA) ve EOS’u da dahil etti.

Ripple, Cardano, Stellar Alın, Bitcoin Hodl Yapın!Weiss Rating sitesine baktığımızda A’dan E’ye kadar değerlendirme ölçekleri mevcut. Peki, bu ölçekler ne gibi bir fonksiyona sahip? Şu an için B bölümünde yer alan bu dört kripto para gerçekten alınmalı mı? Bu belirteçler ne anlam ifade ediyor hep birlikte bir göz atalım.

Herhangi bir B işareti (B- veya B+) satın alabilir, yatırım yapabilirsiniz anlamına geliyor. Çünkü bu gruptaki hisse veya kripto paralar ilerleme kaydeden ve gelecek vaat eden dijital varlıklara işaret ediyor.

“D+”, “D-“ veya daha alt değerlendirmeye sahip olan “E” kesinlikle satın anlamına geliyor. “C” ise hiçbir eyleme işaret etmiyor. Yani C grubundaki hisse veya kripto paralara sahipseniz tutmaya (Hodl) devam edin, eğer bu gruptakilerden birine yatırımı düşünüyorsunuz da şimdilik “uzak durun!” anlamına geliyor. Şu anda Bitcoin “C” grubunda yer alıyor. Bu, şu demek oluyor: Bitcoin’iniz varsa tutun, almayı düşünüyorsanız bekleyin!

Yatırımcı Ripple (XRP) Nasdaq Beklentisi ile XRP AlıyorNasdaq, 2019’da tam anlamıyla faaliyete geçecek olan kripto platformu için Ripple XRP ile görüşmelerini 4 aydır aralıksız olarak sürdürüyor. Zaten yatırımcının Ripple (XRP) Nasdaq beklentisi Ripple’ın 0,50 $ üzerinde tutunmasını sağlıyor.

Güvenilir kaynaklara göre Nasdaq, platform listesinde Ripple’ı görme konusunda epey ısrarcı. Analistler ve uzmanlar bu yılın sonunda Ripple’ın (XRP) piyasa hacmi bakımında Ethereum’u ikincilik koltuğundan edeceğini iddia ediyorlar. İlgili yazım için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) Nasdaq Beklentisi Nedeniyle 0.5 Dolarda Tutunuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: Kripto Paraları Shortlamak Artık Hiç Olmadığı Kadar Zorlaştı XRP 13% oranında geriledi Çok uluslu bankanın 2021 yılı Bitcoin fiyat tahmini: 20.000 dolar Bitcoin yüzde 10 düştü – Olayın perde arkası nedir? Malezya Hükümeti Blockchain Teknolojisinden Faydalanmak İstiyor Bloomberg’in Yeni Bitcoin Fiyat Tahmini, Ripple (XRP), Ethereum, Tron, Litecoin, Cardano ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır