Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) Ethereum’u Geçerek İkinciliğe Yerleşti, Düşüş Sürüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) Ethereum’u Geçerek İkinciliğe Yerleşti, Düşüş Sürüyor
Ripple (XRP) Ethereum’u Geçerek İkinciliğe Yerleşti, Düşüş Sürüyor

2/2


2/2


Kripto para piyasasındaki koinlerin ciddi bir kısmı kırmızıya bürünmüş durumda. Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash gibi koinlerin tamamı kayda değer oranlarda düşüş yaşıyorlar.

Bu düşüşle birlikte piyasada yeni bir gelişme yaşandı ve XRP, Ethereum’u geçerek piyasanın en büyük ikinci koini haline geldi.


Kaynak: Coinmarketcap
Kripto para piyasasına genel bir bakış attığımızda Bitcoin’in son 24 saatlik dilim içerisinde yüzde 5.61, XRP’nin yüzde 6.50, Ethereum’un ise yüzde 11.86 oranında düşüş yaşadığını görüyoruz.

XRP bu düşüş sırasında Ethereum’un önüne geçmeyi başardı ve ikincilik pozisyonunu aldı. An itibariyle XRP’nin 14 milyar, Ethereum’un ise 13.9 milyar dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

XRP’ye genel bir bakış attığımızda görüyoruz ki koinin son 24 saatteki ticaret hacmi 770 milyon dolar seviyesinde. XRP’deki ticaret hacminin ana kaynağı ise Upbit.

Öbür taraftan Ethereum’a baktığımızda ise son 24 saat içerisindeki ticaret hacminin 3 milyar dolar seviyesinde olduğunu görüyoruz. Ethereum’daki bu hacmin 150 milyon dolarlık kısmı OKEx’ten, 90 milyon dolarlık kısmı DigiFinex’ten geliyor.

Piyasadaki bu düşüşün nedeni henüz tam olarak bilinmiyor. Şu an için bilinen tek şey piyasada oldukça büyük bir düşüş yaşandığı. Öyle ki kısa süre önce 4 bin dolar seviyesinin üstüne çıkmayı başaran Bitcoin an itibariyle 3 bin 800 dolar seviyesine gerilemiş durumda.

Bu düşüşün büyüklüğünü özellikle Bitcoin Cash’e baktığımızda görüyoruz. BCH son 24 saat içerisinde yüzde 13.24 oranında düşüş yaşadı. Bugünün erken saatlerinde 160 dolar seviyelerinde gezinen Bitcoin Cash an itibariyle 139 dolardan satışa sunuluyor.

Ripple (XRP) Ethereum’u Geçerek İkinciliğe Yerleşti, Düşüş Sürüyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) Ethereum’u Geçerek İkinciliğe Yerleşti, Düşüş Sürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İddia: Ohio Eyaletinin Bitcoin ile Vergi Ödemelerini Başlatması, Tamamıyla Reklam Kampanyası! Çin’deki Blockchain Şirketlerine İnternet Sansürü Geliyor 13 Milyon TL’lik Türk Kripto Para Borsası Soygununda, PUBG Detayı Ortaya Çıktı! Bitcoin konsolide oladursun, Litecoin yükselişine devam ediyor Facebook Üzerinden Bitcoin Dolandırıcılığı: 250 Bin Dolar Çaldılar Warren Buffett, Bitcoin’i Kumara Benzetti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır