Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple xPring Ürününü Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple xPring Ürününü Ne Kadar Tanıyorsunuz?
Ripple xPring Ürününü Ne Kadar Tanıyorsunuz?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple son zamanlarda xRapid ve xCurrent ve şimdi Ripple Xpring isimli fon transfer çözümünü başlattı. Dünya çapında çeşitli kurumsal firmalar ve Ripple Net kullanan bankalar XRP’yi hızlı sınır ötesi ödemeler göndermede tercih edilen Token olarak kabul ettiler. Xpring, XRP’nin kullanım alanını genişletmek ve XRP’yi çekici kılacak şekilde ürün ve hizmetler geliştiren şirketlere finansal destek sağlamayı hedefliyor.

Ripple xPring Ürünü Ne İşe YarıyorXpring, ekosistemindeki XRP adaptasyonunu artırma potansiyeline sahip. Ripple xPring projesinin XRP’nin kabulünde önemli bir etkiye sahip olacağı yorumlarında da bulunuluyor. Ripple kıdemli başkan yardımcısı Ethan Beard, Ripple xPring ile ilgili olarak şunları söyledi.

Xpring ile daha geniş XRP ekosistemine odaklandık. Ripple, bir şirket olarak, İnternet’in değerine odaklanır. Paranın veri kadar kolay taşınmasına yardımcı olur. Temel işimiz, bankadaki paranın ağırlıklı olarak sınır ötesine geçmesine yardımcı olmak. Ve biz bu anlamda güçlü bir momentuma sahibiz. Aynı zamanda, XRP ve XRP Ledger’in bankacılık dünyasında olup bitenlerin ötesinde bir çok kullanım örneği olduğunu düşünüyoruz. Ve böylece, Ripple xPring ile aslında bu projelerin belirlenmesi, büyütülmesi ve XRP projesine yardım etmesini istiyoruz.

Ripple şimdi geleneksel bankaları yine ikinci plana atacak başka bir tekst tabanlı kripto transfer çözümü başlattı. Ripple, geleneksel bankaların ne kadar yavaş olduğu hakkında sesli düşünülmeye başlandığı zamanlarda çoktan bu konu ile ilgili çalışmalarını tamamlamış herkesten ileride olduğunu kanıtlamıştı. Yakın tarihli bir Twitter mesajında, Ripple, geleneksel finansal sistemlerin işlem yapma sürecinin yavaş doğası göz önüne alındığında, bankaların alıcılara para taşımak için uçakları kullanmaktan daha iyi olacağını savunmuştu.

Bu süre zarfında XRP Text, beta test aşamasındaydı. Blockchain ile ilgili çözümlerde, WietseWind’de bağımsız geliştirici tarafından oluşturuldu ve piyasaya sürüldü. Geliştirici, sistemin mükemmel olmayabileceğini ve bu aşamada aksaklıkların beklenebileceğini söyledi. Bununla birlikte, beta versiyonları her zaman bir sistemi mükemmelleştirmek herhangi bir sistem arızasını bulmak ve ayıklamak içindir.

Gözler xRapid’in üzerindeyken Ripple xPring ürünün Ripple’a yapacağı katkıyı hep birlikte göreceğiz. Görüşleriniz bizim için önemli lütfen bizimle paylaşın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple xPring Ürününü Ne Kadar Tanıyorsunuz? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Bitcoin yatırımcısı bıraktı! Giderken ’50 bin’ dedi İsviçre Borsası Operatörü, Blockchain Girişiminden Hisse Aldı: Dijitalleşme Yolda PSG’den Sonra Sıra Juventus’da! İtalyan Kulüp Kendi Token’ini Çıkartıyor Teknik Analiz Nedir? CME Group Yöneticisi: Ayı Piyasası İçin Bitcoin Vadeli İşlemlerini Suçlamayın Kripto Para Borsası Kraken Soruşturulmaya Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır