Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple ve Coinbase’in Ortaklaşa Yatırım Yaptığı Yegane Proje!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple ve Coinbase’in Ortaklaşa Yatırım Yaptığı Yegane Proje!
Ripple ve Coinbase’in Ortaklaşa Yatırım Yaptığı Yegane Proje!


Ripple şirketinin XRP tokenını Coinbase borsasında listelemek istediği, kripto topluluğundaki herkes tarafından bilinmektedir. San Fransisco merkezli borsa tarafından bu isteğe karşı henüz olumlu yanıt verilmemiştir. Ancak iki şirket Ripple ve Coinbase’in ortaklaşa yatırım yaptığı projeler de yok değil.

Ripple ve Coinbase’in Ortaklaşa YatırımıRipple ve Coinbase’in birlikte yatırım yaptığı tek proje olan “Securitize” adlı yeni proje, blockchain üzerinde güvenlik önlemlerini geliştirmek ve düzenlemelere uygun dijital token oluşturmak için ortaya çıkmış bir projedir.

Ayrıca bakınız: Coinbase Artık Kripto Verginizi Hesaplıyor

Brian Armstrong önderliğindeki Coinbase borsası, menkul kıymetler endüstrisinde dijital token gereksinimi karşılamayı amaçlayan girişimlere destek vermektedir.

Ayrıca bakınız: Coinbase Ethereum’a ”KIYAK” mı geçiyor?

Eylül ayında, TechCrunch’s Disrupt etkinliğinde konuşan Coinbase’in milyarder CEO’su, amaçlarının kripto para piyasasında New York Borsası olmayı hedeflediklerini belirtti.

Ayrıca bakınız: Kripto borsası Coinbase tek başına boğa koşusunu tetikleyebilir mi?

Ortaya çıkan raporlara göre, Coinbase borsası Securitize girişimine 12.5 milyon dolar yatırım yaptı. Bu yeni girişim, blockchain teknolojisi üzerinde tamamen düzenleyici kurumlarla uyumlu dijital token çıkaracak.

Ayrıca bakınız: Ripple Coinbase Borsasına bir adım daha yaklaştı

Bu yeni girişimin ardında tanınmış yatırımcılardan bazıları üstte vurguladığımız gibi başta Ripple şirketi olmak üzere Japan’s Global Brain ve Blockchain Capital da bulunmaktadır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple ve Coinbase’in Ortaklaşa Yatırım Yaptığı Yegane Proje! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şili’deki Mahkeme Kripto Para Borsalarının Lehine Bir Karar Aldı Tecrübeli analist: Bitcoin’i daha karanlık günler bekliyor Bitcoin Madenciliği Global Yıllık Enerji Tüketiminin Binde 22’sine Denk Gelen Bir Enerji Tüketiyor Yine altcoin delisti! Bir Bitcoin borsası daha 4 altcoin’i liste dışı ediyor Telegram’ın Kripto Parası Gram’ın Satış Fiyatı Belli Oldu! “Avrupa Merkez Bankası’nın politikası, Bitcoin’e roket yakıtı olacak”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır