Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple neden mi yükseliyor? 8 Bitcoin borsasında API’ler aktive edildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple neden mi yükseliyor? 8 Bitcoin borsasında API’ler aktive edildi
Ripple neden mi yükseliyor? 8 Bitcoin borsasında API’ler aktive edildi

© Reuters.  © Reuters.

Ripple neden mi yükseliyor? Bunda 8 büyük borsada etkinleştirilecek olan API’lerin etkisi olabilir mi? XRP fiyatı bugün bir saat içinde aşırı bir çıkış yaptı.

Ripple neden mi yükseliyor?XRP fiyatı, %4’ün üzerinde hızlı bir çıkış gördü. XRP’nin piyasa değeri 21 milyar $’ın üzerinde ve şu an 0.52 $ seviyelerinde işlem görüyor. Toplam işlem hacmi, son 24 saatte 479 milyon dolar olarak kaydedildi.

Twitter adı RossMacFirdeen olan XRP topluluğunun üyelerinden biri de XRP‘nin gerçek zamanlı fiyat takibini destekleyen yeni bir API‘ye ilişkin bir tweet yayınladı. Burada, Binance, Bitbank, Bitfinex, Bithumb, Huobi, Kraken, Okex ve ZB olmak üzere sekiz borsanın, bu API’yi etkinleştireceği belirtiliyor. Orijinal tweet şöyle:

“Şu andan itibaren #XrpCommunityAPI[…] üzerinde 8 borsa gerçekleştiriyor. Bu borsalardaki gerçek zamanlı XRP fiyatlarını izlememizi sağlayacak #API’nin ilk sürümü, pazartesi günü yayınlanacak.”

XRP topluluğundan başka bir fan grubu, ekosistemde uygulanan diğer özellikleri tartıştı. XRPCommunityAPI tarafından tweet’de belirtilen özelliklerden ikisi: Sunucudan sunucuya kolay web hizmeti ve ve zengin istemci entegrasyonunu ve .Net entegrasyonu için Nuget paketi.

XRP piyasasına bakarsak, gün içindeki XRP’nin en düşük değeri, 0.49 dolardı ve piyasa değeri 19.98 milyar dolar olarak gözlendi. Bir gün içinde XRP’nin piyasa değeri bir milyar dolar arttı.

XRP ve blokzincir tutkunu Twitter kullanıcısı Joseph Johnson şunları yazdı:

“İnsanların sadece XRP alıp sattıkları bankaların faydaları arasındaki farkı nasıl bilebiliriz?”

Buna, bir kullanıcı Ripple ve XRP arasında bir bağlantı kurarak cevap verdi. Kullanıcı şu şekilde yazdı:

“XRP’yi Ripple Labs Inc.’in hisseleri olarak düşün.”

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple neden mi yükseliyor? 8 Bitcoin borsasında API’ler aktive edildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyaca Ünlü Analist: XRP Yerine Bitcoin, Bitcoin Cash, Monero ve Litecoin Sahibi Olmak İsterdim İşte Bitcoin’i 750 Bin Dolara Kadar Çıkaran Fiyat Tahminleri Lightning Network Kapasitesi 700 Bitcoin’i Aştı Günde 1 Milyondan Fazla İnsan Bitcoin İle İşlem Yapıyor Blockchain Mühendislerine Duyulan Talep Yüzde 400 Artış Gösterdi Weiss Ratings’ten çarpıcı TRON açıklaması: “Ethereum ve EOS, TRON’dan daha iyi.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır