Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Fiyatı Artar mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Fiyatı Artar mı?
Ripple Fiyatı Artar mı?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple fiyatı artar mı? Neden beklenen değere bir türlü ulaşamıyor? Piyasadaki bazı kripto para birimleri için umut verici gelişmeler olmasına rağmen durgunluk devam ediyor.

Ripple Fiyatı Artar mı? Direnç Kırılacak mı?XRP fiyat olarak bir süredir 0.46 $ civarında seyretmeye devam ediyor. Ancak 0.5 $ seviyesine götürecek olan olan itici gücün şu anda yeterli olmadığı görülüyor. Görünüşe göre birçok kripto paranın değeri çok uzun bir süredir baskı altında. Bunun başlıca sebebi Bitcoin’in beklenen atağı yapamamış olmasıdır. Ancak çoğu alt koine olan ilgi de her geçen gün azalıyor. Bunlardan dolayı çok sıkıcı bir pazar oluştu ve itici momentum yakın zamanda dönmeyebilir.

Önümüzdeki haftalarda, XRP fiyatı, tekrar 0.5 dolar seviyesine ulaşıp yeni bir destek seviyesine dönecek gibi görünüyor. Şimdiye kadar bu durum gerçekleşmedi. Çünkü yukarı yönlü itici güç, yatar seyir ve düşüş eğilimi ile karşılaşıyor. XRP fiyatının, bu düşük değeri görmesi için hiç bir sebep yok. Şaşırtıcı bir şekilde, son birkaç günde dolaşımdaki tedarik birkaç yüz bin kadar artmıştır.

Sosyal medyaya baktığımızda, Ripple teknolojisinin doğru bireyler tarafından büyük ilgi çektiği açıktır. Daha spesifik olarak, NAB ve Westpac artık projenin küresel ödeme ağının bir parçası. Bu, Ripple’in birçok şeyi doğru bir şekilde gerçekleştirdiğini doğruluyor. Bundan XRP fiyatı doğrudan etkilemeyebilir. Ancak yine de çok kritik bir kilometre taşına işaret ediyor.

XRP Fiyatı Artar mı?Her ay büyük bir açıklama ya da gelişme duyuran Ripple’in gösterisinden biraz yorulanlar var. Fakat, çoğu kripto para biriminin aylardır duyuracak bir gelişmesi olmadığı görülüyor. Kasım’ın Ripple ve XRP için ne getireceği belli değil, ama BlockHaven heyecanlı görünüyor.

Daha spekülatif bir habere göre, bazı yatırımcılar, XRP‘ye yenilenmiş ilgiyle bakıyor. Daha açık bir ifadeyle, gerçek bir fiyat değişikliğine yol açmamasına rağmen, yükselen bir trend görüyorlar. Yükselişin birkaç hafta boyunca neden gerçekleşmediği göz önüne alındığında, beklenmedik durumlar aniden olabilecek gibi görünüyor.

https://twitter.com/WillyWonkaXRP/status/1056596155071643648

Şu anda XRP lehine olumlu gelişmeler oldukça fazla. Ticaret hacmi, bir süredir çok güçlü görünüyor. XRP, yatırımcılar ve spekülatörler arasında hala çok yüksek talep görüyor. Aynı zamanda, piyasada uzun bir süredir değeri düşük tutacak pek çok olumsuz baskı var gibi görünüyor. Piyasa için ilginç bir hafta devam ediyor. Ripple fiyatı artar mı? Bu sorunun cevabı henüz netleşmiş değil. Ama Ripple’daki hız kesmeyen gelişmeler ve beklentiler büyük sürprizler yapabilir.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Fiyatı Artar mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oyun endüstrisi Blockchain ile çağ atlamaya hazırlanıyor 2 Ay önce bu yeni Bitcoin parabolik yükseliş trendini de tahmin etmişti Monero, Düşük Enflasyon Oranı ile Bitcoin’in Önünde! Kripto Fiyatları Artıyor; CoinFLEX Kripto Vadeli İşlemler Sözleşmesi Önerecek Ripple (XRP) Fiyatı Kritik Seviyenin Eşiğinde 55 dolarlık telif hakkı başvurusu yaptı, Bitcoin SV’nin değerini 3 milyar dolar arttırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır