Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Durdurulamıyor! Ethereum’u Geride Bıraktı ve İkinciliğe Yerleşti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Durdurulamıyor! Ethereum’u Geride Bıraktı ve İkinciliğe Yerleşti!
Ripple Durdurulamıyor! Ethereum’u Geride Bıraktı ve İkinciliğe Yerleşti!Gün geçmiyor ki Ripple ve XRP yeni bir yükseliş haberi ile anılmasın. Basın saatine göre yaklaşık 2 saat önce yayınladığımız ”XRP’nin Toplam Piyasa Hacmi, Ethereum’a Çok Yaklaştı! XRP İkinciliğe Mi Oynuyor?” haberi sonrası XRP sevenlerini çok fazla bekletmedi ve kısa süreliğine de olsa lider kripto para birimi Bitcoin’den sonra gelen ikinciliğe yerleşti.

23 milyar gibi bir toplam piyasa hacmine sahip XRP’nin yaklaşık 2 saat içerisinde devasa bir yükselme ile Ethereum‘u geçmesi çoğu topluluk üyesini şaşırtsa da, veriler  ve gelen haberler adeta ”bela geliyorum diyor” şeklinde sinyal vermekteydi.

Özellikle xRapid ürününün piyasaya çıkacak olmasından sonra ivme kazanan XRP, %20, %30, %40, %50 ve en son %60 gibi bir yeşil grafiğe kadar yükselmeyi başardı. 21 Eylül 17:00 civarında %61.46 oranında 24 saatlik yükselmeye erişen Ripple, 60 milyon dolar gibi bir farkla Ethereum’u geride bıraktı.

Basın saatine göre Ethereum koltuğunu yeniden almış olsa da, şu an XRP ve Ethereum arasında sadece 125 milyon dolarlık bir fark var. XRP’nin önümüzdeki saatlerde tekrar %60’ın üzerinde sıçrama yapması durumunda, Ethereum’un tekrardan üçüncülüğe geçmesi kaçınılmaz gözükmekte.

Ancak bundan daha önemli olan bir şey varsa o da XRP’nin elde ettiği ikinciliği koruyabilmesi. Şu an neredeyse bütün kripto para birimlerinin yeşillendiği piyasada bu durum çok büyük bir sıkıntı gözükmese de, ayılar tekrar kendisini gösterdiğinde olayların ne olacağı bilinmezliğini korumakta.

Ripple Durdurulamıyor! Ethereum’u Geride Bıraktı ve İkinciliğe Yerleşti! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Durdurulamıyor! Ethereum’u Geride Bıraktı ve İkinciliğe Yerleşti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum 6% artışla 318,04 seviyesinin üzerine çıktı FBI, Milyon Dolarlık Kripto Para Dolandırıcılığı Suçlaması ile Kripto Para Platformunun CEO’sunu Tutukladı! Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi: Binance Coin Nereye Gidiyor? Kripto paralar Bitcoin düşüşünden hangi oranda etkilendi? Bitcoin’de 3,900’ü öngören analist son tahminiyle can sıktı Kriptolar, Otomatik Botların Fiyatları Manipüle Ettiği Raporunun Ardından Düşüşte

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır