Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CEO’su XRP Eleştirmenlerine Seslendi: Bankalar XRP Kullanacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CEO’su XRP Eleştirmenlerine Seslendi: Bankalar XRP Kullanacak!
Ripple CEO’su XRP Eleştirmenlerine Seslendi: Bankalar XRP Kullanacak!

2/2


2/2


8 Ocak tarihinde 13 yeni finansal kuruluşun, Ripple tarafından üretilen blockchain ağı RippleNet‘e geçiş yaptığı duyurulmuştu. Yeni eklenen finansal kuruluşlar ile Ripple ve XRP kullanan bankaların ve finansal işletmelerin sayısı 200’e ulaştı ki bu aynı alandaki rakip kurumlara bakılınca oldukça büyük bir öneme sahip.


İlgili haber:
Ripple Büyümeye Devam Ediyor, Müşteri Sayısı 200’ü Geçti

Euro Exim Bank, SendFriend ve JNFX gibi önde gelen finans kurumları likidite ve anlık ödeme hizmetleri için daha hızlı, daha şeffaf ve daha ucuz SWIFT alternatifi olan Ripple’ı tercih etti.

Brad Garlinghouse, Ripple Eleştirmenlerine Seslendi
Brad Garlinghouse konu hakkında yaptığı açıklamalarda 2018 yılında 100 finansal kuruluşun Ripple ağına katıldığını ve blockchain ağının canlı ödemelerde daha önceki yıla kıyasla %350 artış yaşadığını aktardı. Pozitif bir 2018 yılı geçirdiğini belirten Garlinghouse, RippleNet’in artık neredeyse haftada iki ile üç arasında yeni müşteri ile ortaklık imzaladığını ve bunların çoğunluğunun verimli ve etkili bir şekilde sınır ötesi ödeme yapma ihtiyacı bulunan finansal kurumlardan oluştuğunu ifade etti.

JNFX yetkilisi Ashay Mervyn, RippleNet’in özellikle uluslararası müşteriler için ödeme yapma konusunda masraf konusunda oldukça verimli olduğunu aktardı:

”Ülkeler arasında yapılan ödemeler özellikle masraf, hız ve şeffaflık konularında sıkıntılar yaratmakta ki RippleNet özellikle bu problemleri çözmek adına üretildi.”

CEO Garlinghouse da, kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamada geçtiğimiz sene bir çok eleştirmenin, finansal kurumların asla ödeme akışı için dijital varlık kullanmayacağını belirttiğini, ve bu durumun artık değiştiğini vurguladı.

Ripple CEO’su XRP Eleştirmenlerine Seslendi: Bankalar XRP Kullanacak! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CEO’su XRP Eleştirmenlerine Seslendi: Bankalar XRP Kullanacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP Uçmaya Devam Ediyor: Sebep Ne? Kripto Para Piyasası Önemli Bir Seviyeyi Aşarken, Bitcoin’in Etkisi Son 3 Ayın Dibinde Hindistan Polisi ”Kim Milyoner Olmak İster” Benzeri Kripto Para Sahtekarlığına Son Noktayı Koydu! Chris Burniske kripto paralardaki krizin nedenlerini anlattı Ana akım medya Bitcoin’in öldüğünü söylüyor: Peki satın alma zamanı mı? 31 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC’de kademeli yükseliş devam edecek mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır