Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CEO’su Bitcoin’i Savundu: “Bitcoin Asla Sıfıra Düşmeyecek.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CEO’su Bitcoin’i Savundu: “Bitcoin Asla Sıfıra Düşmeyecek.”
Ripple CEO’su Bitcoin’i Savundu: “Bitcoin Asla Sıfıra Düşmeyecek.”

2/2


2/2

Piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi olan Ripple, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in öleceğine inanmıyor gibi görünüyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, İsviçre’nin Davos kentinde gerçekleşmekte olan Dünya Ekonomik Forumu’nda Bitcoin’i savundu.

Jeff Schumacher, Bitcoin’in fiyatının sıfıra düşeceğini iddia ediyor
Ripple CEO’su, kripto para birimlerinin tartışıldığı bir panelde yer aldı ve mevcut insanların bir kısmı, tüm pazarla ilgili ilginç olan şeyin Bitcoin gibi kripto para birimleri değil, temel Blockchain teknolojisi olduğunu doğruladı.

Bir uzman Bitcoin’in fiyatının sıfıra düşeceğini iddia etti. Jeff Schumacher Bitcoin hakkındaki şüpheciliği ile tanınır. Birkaç kez Bitcoin’in bir değer deposu olmak için çalışmadığını ve bu fikrin hiç bir temeli olmadığını iddia etti. Ona göre, Bitcoin hiçbir şey değil ve yalnızca Blockchain teknolojisi gerçek bir değere ve kullanım alanına sahip.

Ripple CEO’su, Bitcoin’in altın’ın dijital versiyonu olduğuna inanıyor
Ancak Brad Garlinghouse, kripto endüstrisini ve Bitcoin’i şiddetli saldırganlardan korumak için aynı fikirde değildi. Ripple CEO’su, Bitcoin’in değerinin, sunduğu şeyden kaynaklandığını ve Bitcoin için birçok kullanım durumunun bulunduğunu, ancak bunu para birimi olarak görmek kadar istekli olmadığını iddia ediyor. Ona göre, para harcamanın ve enflasyondan korumanın, aslında harcamaktan çok daha farklı bir yolu var.


Ripple CEO’su, halen BTC’yi elinde tuttuğunu ve öldüğüne inanmaya hazır olmadığını doğruladı. Ancak, token tarafından kullanılan proof of work mekanizmasının yetersiz kanıtını eleştirdi. Ripple CEO’su, Bitcoin’in altın’ın dijital versiyonu olduğu fikrine de inanıyor ve piyasa kaynaklı sorunlar çözüldüğünde fiyatların daha da istikrar kazanacağını belirtiyor.

“Bitcoin endüstri ve bankacılık için mükemmel bir çözüm!”
Brad Garlinghouse, modern finansal sistemin nasıl çalıştığını yeniden canlandırmanın bir yolu olduğunu ve sınır ötesi ödemeleri Ripple ile birlikte değiştirebileceğini teyit ederek Bitcoin’i savundu. Ripple CEO’su, Bitcoin’in endüstri ve bankacılık için mükemmel bir çözüm olduğunu belirtti.

Garlinghouse ayrıca medya çok kötü bir Bitcoin imajına sahip olduğundan ve bu kadar sık ​​aldığı tüm kötü baskılar nedeniyle teknolojilerin etrafında çok fazla “kültürel gelişme” olmadığından şikayet etti. Kripto paraların Silk Road (İpek Yolu- uyuşturucu gibi yasa dışı ürünler satan yerler) gibi yasadışı girişimlerle çok fazla ilgili olmadığını ve insanların Blockchain’in ne yapabileceğini bilmesi gerektiğini vurguluyor.

Alex Pack: “Bitcoin fiyatı 2.000 dolar ila 1.000 dolar aralığında olacak.”
Paneldeki kişilerin çoğu Ripple CEO’suna tamamen katılmıyordu. Aynı zamanda mevcut katılımcılardan Glenn Hutchins, lider kripto paranın gelecekte en azından diğer küçük tokenlerden daha fazla değere sahip olacağını ve daha merkezi olmayan bir ekonomide orta düzeyde dijital bir değer deposu haline gelebileceğini iddia ediyor.

Panelden bir başka kişi Dragon Capital Partners’ı yöneten Alex Pack, Bitcoin fiyatının 2.000 dolar ila 1.000 dolar aralığında olabileceğine inanıyor. Ancak Bitcoin’in güvenli bir geleceğe sahip olduğundan ve tokenin asla sıfıra düşmeyeceğinden emin.


Aleksandr Ivanov: “Blockchain önemli, kripto paralar değil.”
Bazı insanlar kesinlikle Bitcoin’i çok fazla sevmiyorlar ve düşüşünü görmek istiyorlar. Örneğin Aleksandr Ivanov, son zamanlarda kripto paraların Blockchain endüstrisinin sadece küçük bir parçası olduğunu iddia etti. Bu uzman kripto paralar konusunda şüpheci ama Blockchain ile ilgileniyor. Ayrıca Aleksandr Ivanov, çoğu trader’ın Bitcoin kullanmaya istekli olmadığını, çünkü marj oranlarının düşük olduğunu ve oynaklığın hepsini bitirebileceğini belirtti.

İlginç bir şekilde PayPal şimdi Coinbase entegrasyonunu başlattı ve çalışanların “deneyimleri” için tokenler kazanmalarına izin veriyor. Böylece şirketteki bazı kişiler CEO’su kadar kriptolardan nefret etmiyor. Bu bitmeyen tartışmada kimin haklı olduğunu bilmek ister misiniz? Öyleyse biz sizler için Bitcoin’in geleceği hakkında daha fazla haber adına endüstriyi takip etmeye devam edelim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ripple CEO’su Bitcoin’i Savundu: “Bitcoin Asla Sıfıra Düşmeyecek.” appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CEO’su Bitcoin’i Savundu: “Bitcoin Asla Sıfıra Düşmeyecek.” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin dip veya çöküş: Analistler Bitcoin’de kan kaybını öngörüyor Cardano 4% düşüşle 0,069619 seviyesinin altına geriledi Tom Lee Bitcoin Fiyatının Yükseleceğini Düşünüyor Bitcoin Fiyat Analizi Tartışmalı Bitcoin borsasından kritik Ethereum hamlesi Paribu’ya Eklenen 8. Kripto Para TRON Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır