Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Akbank Sonrası İsrail’in En Büyük Finans Bürosu ile Ortaklık Kuruyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Akbank Sonrası İsrail’in En Büyük Finans Bürosu ile Ortaklık Kuruyor
Ripple Akbank Sonrası İsrail’in En Büyük Finans Bürosu ile Ortaklık Kuruyor

© Reuters. © Reuters.

Ripple’in genişleme stratejisi başarıyla işliyor. XRP’nin arkasındaki şirket, bölgedeki finans sektörünü güçlendirme ve Ripple’ın pazardaki hakimiyetini pekiştirmek için GMT ile önemli bir anlaşma imzaladıktan sonra İsrail pazarına girmeyi başardı.

GMT tarafından yayınlanan bir duyuruya göre, her iki şirket de, önceki tartışma sürecinden sonra faydalı şartlara ulaşmalarına yardımcı olacak benzer bir iş felsefesini paylaşıyorlar:

“GMT, uzun ve kusursuz bir süreçten sonra, son-yüksek teknoloji ve şeffaflık ve uygun maliyetler gibi değerler ile küresel bir finansal sistemi oluşturma konusunda Ripple’a ve ortaklarına katılmakla, İsrail’de Ripple’ın temsilcisi olarak seçildi”.

GMT ekibi, Ripple teknolojisinin kullanılmasının, onu bölgede faaliyet gösteren farklı finans teknolojilerinin takip edeceği bir referans haline getiren bir yenilik olduğunu belirterek, bu durumdan oldukça memnuniyet duyduklarını belirttiler.

““GMT, halihazırda Ripple platformunu kullanmaya yetkili olan MoneyGram, AmericanExpress, CIBC, Earthport, AKBANK vb gibi şirketlere dahil oluyor.”

“Bu ortaklık, GMT’nin İsrail finans teknolojisi endüstrisinin ön saflarında yer almasını sağlıyor ve dünyanın önde gelen bazı şirketleriyle yan yana çalışmamıza da izin veriyor.”

Şu anda GMT’nin xCurrent, xRapid veya yerel XRP token’ını kullanıp kullanmayacağı bilinmiyor. Bu ortaklık sayesinde GMT, dünya çapında çoğu banka ve ödeme işlemcisi tarafından kullanılmasına rağmen, birçok sektör uzmanının “modası geçmiş” ve “eskimiş” olarak nitelediği ve son zamanlarda eleştirilen bir sistem olan SWIFT ile rekabet etmek istiyor.

Türk Bankası AKBANK Ripple Teknolojisini Kullanarak İşlemlere Başarılı Bir Şekilde Başlıyor
Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan AKBANK’ın da son zamanlarda Ripple teknolojisi ile para transferi operasyonlarına başladığına dikkat çekmek de gerekiyor. xRapid, bir yıldan fazla bir süredir devam etmekte olduğu bu uygulamada aşamalı olarak Akbank ekibinin seçtiği bir araç oldu.

Duyuru Bankanın Resmi Twitter Hesabından Yapıldı

Topluluk, Ripple’ın kullanımının aktif hale getirildiğinin belirtildiği başarılı işlemleri göstererek ve blockchain teknolojilerinin inovasyonu ve benimsenmesi için atılan bu adıma yönelik memnuniyetlerini ifade ederek, bu duyurulara olumlu karşılık verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Ripple Akbank Sonrası İsrail’in En Büyük Finans Bürosu ile Ortaklık Kuruyor appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Akbank Sonrası İsrail’in En Büyük Finans Bürosu ile Ortaklık Kuruyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

12 Şubat Bitcoin fiyat analizi: BTC için yeni bir yükseliş dalgası gelebilir Almanya: BaFin, İngiliz Kripto Para Firmasını Kapattı Bitcoin 400 Doları Sildi: İşte Son BTC Düşüşüne Dair Analist Yorumları Bitcoin üzerine düşeni yaptı: Peki boğalar neyi bekliyor? Ünlü analist: ”Bitcoin ayısı öldü! BTC 100 bin dolara ulaşacak.” Rus şirket dev Bitcoin madencilik tesisini açmayı planlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır