Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rebecca Harding: Bitcoin Kendi Sonunu Kendi Hazırladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rebecca Harding: Bitcoin Kendi Sonunu Kendi Hazırladı!
Rebecca Harding: Bitcoin Kendi Sonunu Kendi Hazırladı!

© Reuters.  © Reuters.

Coriolis Technologies’in CEO’su Rebecca Harding, kripto para birimi Bitcoin hakkında yaptığı açıklamasında Bitcoin teknolojisinin kendi sonunu hazırlayan bir teknoloji olduğunu ve insanların 700 milyar doları aşan oranlarda piyasa hacmi kaybı dolayısı ile milyarlarca dolarlık yatırım zararı yaşamalarının buna bağlı olarak ortaya çıktığını açıkladı. Bitcoin konusunda yaptığı açıklamasında kripto paraların gelecekte nereye varacak ve nasıl fiyata sahip olacak olduğu konusunda açıklama yapmaya CEO, Bitcoin teknolojisinin kendi sonunu hazırlamasının ise oldukça ironik ve tehlikeli olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyat düşüşünün önceden görülemediğini açıklayan Coriolis Technologies’in CEO’su Rebecca Harding, Bitcoin’in yatırımcılarının hareketlerine ve yatırımlarına çok fazla bağlı olduğunu, yatırımcıların kripto paralardan sıkılması sonucunda ise ortaya böylesine büyük düşüşlerin çıktığını açıkladı. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin nedeninin yatırımcılar dolayısı ile olduğu kadar bunun en büyük sorumlusunun Bitcoin teknolojisinin kendisinden kaynaklı olduğunu açıklayan CEO, yatırımcılara bağlı olarak yaşanan düşüşlerin gelecekte düzelebilecek olduğunu ve tekrar aynı sorunların gelecekte yaşanmayacağının garantisi olmadığını açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki kayıplar %85’i aştı
Coriolis Technologies’in CEO’su Rebecca Harding, kripto para fiyatlarındaki değer kayıplarının %80’i aştığı bir ortamda daha fazla düşüş olmasının imkansız olmadığını son açıklamalarında dolaylı olarak belirtti. Bitcoin yatırımcılarının alım talebinin azalarak satış talebine yüklenmesi ile piyasada milyarlarca dolarlık yatırımın silinebilecek olduğunu belirten CEO Harding, yatırımcıların hareketlerinin Bitcoin teknolojisi ile birbirlerine son derece bağlı ve çok fazla ilişkili bir olay olduğunu açıkladı.

Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra başlamış olan fiyat düşüşlerinde yatırımcılar 15 Kasım ve öncesindeki birkaç gün içerisinde milyarlarca dolarlık kripto para satmış ve tekrar en düşük seviyeye gelmesi beklenen Bitcoin ve kripto para fiyatlarından yatırım yaparak yıl sonunda veya gelecek yıl içerisinde çok daha fazlasını kazanabilecek olduklarını düşünmüşlerdi. Bitcoin fiyatındaki değişimler bu noktadan sonra çok büyük değişim yaşamış ve %85’i aşan oranlarda gerilemişti.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rebecca Harding: Bitcoin Kendi Sonunu Kendi Hazırladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Classic, Kripto Para Girişimlerini Destekleyecek ICO’lar 2019 Yılında Yavaş Bir Başlangıç Yaptı! Türkiye’nin En Büyük Bitcoin ve Blockchain Konferansından Notlar Bitcoin, Ripple ve Ethereum Uykuda: Bu Altcoinler İse Piyasaya Önderlik Ediyor Düşüşü Bilen İsimden Yeni Bitcoin Tahmini XRP Kullanımı Artmaya Devam Ediyor –  XRP’ye 5 Yeni İşlem Paritesi Daha Eklendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır