Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

PwC Yetkilisi, ‘Danışmanlık Yaptıkları’ Stabil Kripto Para Projesi ile İlgili Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » PwC Yetkilisi, ‘Danışmanlık Yaptıkları’ Stabil Kripto Para Projesi ile İlgili Konuştu
PwC Yetkilisi, ‘Danışmanlık Yaptıkları’ Stabil Kripto Para Projesi ile İlgili KonuştuGlobal Danışmanlık ve Denetleme devi olan PwC, yaptığı açıklama ile Cred platformu ile yaptıkları ortaklığa değindi. Bilindiği üzere, geçtiğimiz dönemde Cred platformuna destek olacağı yönünde açıklamalar yapan kurum, bu hareketin arkasındaki ana amacı açıkladı.

Dünyanın en önde gelen ve en saygı duyulan kurumlarından birisi olarak, böylesi bir projeye denetçilik hizmeti yerine danışmanlık hizmeti vermesi bazı çevrelerce sert bir şekilde eleştirilen PwC’nin konuyla ilgili konuşan yetkilisi, William Gee, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Güven artışına hitiyaç olduğu açık. Biz de regüle edilmiş bir atmosferde ya da ortamda bu tarz bir projeye nasıl destek verebiliriz diye düşündük. Birçok stabil kripto paranın ciddi şekilde şeffaflık ve denetleme sorunu barındırdığı aşikar. Biz de, sektördeki tecrübemiz ve markamızın gücünü kullanarak bu tarz bir projeye destek verme kararı aldık. Bu konuda en iyi nasıl bir yaklaşım sergilenebilir, en rahat şekilde işin içinden nasıl çıkarız ve şeffaflığı nasıl en iyi sağlarız sorularına birlikte cevap arayacağız.”

Bilindiği üzere ABD merkezli olan ve 1 dolara fikse bir başka stabil koin projesi için kolları sıvayan Cred platformu ile PwC arasında bir anlaşma imzalanmıştı. Anlaşma sonucunda dev denetim firması, Cred platformunun sürekli olarak denetim altında olacağını ve tarafsız raporların dönemsel olarak kamu oyu ile paylaşılarak, şeffaflık yönetiminin artacağı yönünde bazı taahhütlerde bulunmuştu.

PwC Yetkilisi, ‘Danışmanlık Yaptıkları’ Stabil Kripto Para Projesi ile İlgili Konuştu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

PwC Yetkilisi, ‘Danışmanlık Yaptıkları’ Stabil Kripto Para Projesi ile İlgili Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple CEO’su: Bankalar Blockchain’den Faydalanacaklar 2025’e kadar 1 milyon dolara giden yol: Bitcoin halvening’den nasıl kazanılır? Holochain’de Büyük Artış Sürüyor! Bitcoin’e Ne Oluyor? Piyasa Analisti Selcoin’e Göre Bitcoin Makul Düzeltmesini Yapıyor! Ethereum’da 80,000 dolarlık işlem ücretinin gizemi çözüldü Bitcoin zorluğunda tüm zamanların en yüksek seviyesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır