Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

PwC İle Madencilik Devi BitFury, Rusya’da Blockchain Eğitimi Verecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » PwC İle Madencilik Devi BitFury, Rusya’da Blockchain Eğitimi Verecek
PwC İle Madencilik Devi BitFury, Rusya’da Blockchain Eğitimi VerecekDört büyük danışmanlık firmasından birisi olarak da tanınan PricewaterhouseCoopers (PwC), 13 Aralık tarihinde yaptığı bir basın açıklaması ile, önde gelen madencilik ve blockchain yazılım şirketlerinden BitFury Group ile bir ortaklık imzaladığını duyurdu. Söz konusu ortaklığın temel odak noktası ise, Rusya içerisindeki işletmeler için Blockchain hızlandırıcı eğitim programı sunmak.

Yapılan basın açıklamasına göre, PwC çoktan Bitfury’nin blockchain uygulamaları kurmak için ürettiği açık kaynaklı yazılımı Exonum’u, eğitsel amaçlar ve seminerler için kullanmaya başlamış bile. Açıklamanın devamında bu hızlandırıcı eğitsel programın temel amacının, danışmanlık devinin Rusya içerisindeki kurumsal müşterilerinin ”mevcut ihtiyaçlarının” karşılanması olduğu da vurgulanıyor. PwC’nin Rusya şubesinde bir danışman olarak görev alan Victor Nelin, BitFury ve PwC’nin önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde farklı endüstri ve sektörlerdeki firmalara ”temel olarak yeni” ürünler sunacağını açıkladı.

Söz konusu açıklamada PwC’nin enerji sektöründe blockchain uygulaması hakkında yaptığı araştırmalara da yer verildi. Şirket blockchain teknolojisinin modern ekonomiyi inanılmaz bir şekilde etkileyebileceğini ve personel ile alt yapı masraflarının ciddi anlamda azaltabileceğini düşünmekte. Tabii bunun için şirketlerin blockchain teknolojileri ile otomasyona sokulması gerekiyor.

2018 mali yılı içerisinde 41 milyar dolarlık bir geliri olan PwC’nin, blockchain sektörüne karşı olan bu iştahı, aslında genel olarak oldukça olumlu bir gelişme. Firma ”Büyük Dörtlü” olarak bilinen danışmanlık firmaları arasında şu an ikinci sırada yer almakta.

BitFury daha önce de Rusya’daki bir üniversite ile blockchain eğitimi konusunda anlaşma sağlamıştı.

PwC İle Madencilik Devi BitFury, Rusya’da Blockchain Eğitimi Verecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

PwC İle Madencilik Devi BitFury, Rusya’da Blockchain Eğitimi Verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’deki Madenciler Ülkelerinden Çıkıyor Satoshi Nakamoto’nun hesabı tekrar online görünüme geçti, Nakamoto geri mi döndü? Piyasada Neler Oluyor? BTC, 3500 Doların Altında, ETH’de Yüzde 7’lik Düşüş Tom Lee: Merak Etmeyin Altlar da Hareketlenecek Bakkt’ın Üst Kuruluşu ICE, Küresel Blockchain Firması Blockstream İle Ortaklık İmzaladı Willy Woo: “Bitcoin fiyatının 8.000 dolara düşüşü halving öncesi benzersiz bir kurulum”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır