Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Poloniex Kripto Para Borsası Yüzde 190’lık Hacim Artışı Yaşadı ve Bittrex’i Geride Bıraktı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Poloniex Kripto Para Borsası Yüzde 190’lık Hacim Artışı Yaşadı ve Bittrex’i Geride Bıraktı!
Poloniex Kripto Para Borsası Yüzde 190’lık Hacim Artışı Yaşadı ve Bittrex’i Geride Bıraktı!

3/3


2/3


Küresel piyasadaki en eski kripto para borsalarından birisi olan Poloniex, yıllar sonra süren duraklama döneminin ardından yine önde gelen kripto para borsalarından birisi olmak için aşama kaydetmeye başladı.

Poloniex 2015 yılına kadar Coinbase ile beraber en büyük kripto para borsalarından birisiydi. Traderlar tarafından küçük çaplı token ve alternatif kripto para birimleri için en çok tercih edilen borsa, Poloniex olmuştu.

Ancak borsanın meşruluğu ve Poloniex’in yönetime ekibinin borsayı kötü yönetmesi sonrası, platform Bittrex, Bitfinex, Binance, OKEx, Huobi, HitBTC ve bir çok diğer önde gelen borsanın gerisinde kaldı.

Circle Satın Alımı Yeniden Doğuşu Getirdi
Bir kripto para ve blockchain firması olan Circle, Şubat ayında ani bir hamle yaptı ve 400 milyon dolar karşılığında Poloniex’i satın aldı.

Poloniex satın alımı o zamanlar özellikle borsanın duraksama dönemine girmesi ve Binance gibi kripto para borsalarının piyasa üzerinde egemenlik kazanmaya başlaması nedeniyle çokça eleştirilmiş ve kötü bir yatırım olarak değerlendirilmişti.

Circle ekibi Poloniex borsasını ve yönetimini yerlere göklere sığdıramasa da, kripto para topluluğu 400 milyon dolar değer konusunda şüpheye düştü.

Circle’ın satın almadan bir ay sonra köklü değişikliğe gitmesi sonucu, Poloniex eski günlerine dönme sinyali vermiş olsa da, elde somut bir kanıt bulunmuyordu. Ancak 7 aylık sürece baktığımızda, Poloniex’in bugün Bittrex kripto para borsasını geçip, 20. sıraya yerleşmesi, Circle’ın iyi işler yaptığını kesin bir kanıtı.


Bugün borsalarda birbirini geçme durumu yaşandığı gibi, kripto para birimlerinde de aynı olay meydana geldi. Ripple %98’lere varan artış ile Ethereum’u geride bırakıp ikinciliğe yerleşti.


İlgili haber:
Ripple Durdurulamıyor! Ethereum’u Geride Bıraktı ve İkinciliğe Yerleşti!

Poloniex Kripto Para Borsası Yüzde 190’lık Hacim Artışı Yaşadı ve Bittrex’i Geride Bıraktı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Poloniex Kripto Para Borsası Yüzde 190’lık Hacim Artışı Yaşadı ve Bittrex’i Geride Bıraktı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Üç milyon kripto kullanıcısı yanıtladı: Hangi kripto paralara ilgilisiniz? Fiyatlar arttı, piyasa değeri 270 milyar doları aştı… Charlie Lee Litecoin’i Savundu ve Suçlamalara Cevap Verdi Kripto Para Borsası OKEx 36 İşlem Çiftini Delist Ediyor! Piyasa ayı döngüsünde bile sağlıklı büyüyor: Lightning Network 443 BTC’ye ulaştı Bitcoin.org’un ünlü kurucusundan endişe verici Bitcoin Cash tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır