Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasalara Yine Kızıla Boyandı – XRP Top 10 Arasında En Çok Düşüş Yaşayanlardan Birisi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasalara Yine Kızıla Boyandı – XRP Top 10 Arasında En Çok Düşüş Yaşayanlardan Birisi
Piyasalara Yine Kızıla Boyandı – XRP Top 10 Arasında En Çok Düşüş Yaşayanlardan BirisiKripto para piyasaları özellikle 3 Ekim tarihinde şok edici bir ayı piyasası etkisine girdi ve neredeyse büyük bütün kripto para birimleri kızıla boyandı. Bitcoin, XRP ve Bitcoin Cash gibi popüler kripto para birimlerinin hepsi adeta ayının pençeleri arasında sıkışıp kaldı ve XRP piyasa hacmine göre top 10 içerisinde yer alan kripto para birimleri arasından en çok zarar gören oldu.

Basın saatine göre XRP %5.26’lık bir kayıp ile  21.179 milyar dolarlık toplam piyasa hacmine geriledi. Yaklaşık iki, üç gün önce Ethereum‘u geçip ikinciliğe oynayan XRP’nin birim fiyatı ise 0,53 dolar seviyesinde. Yine basın saatine göre çekişmeli ikiliden ETH ile XRP arasındaki toplam piyasa hacmi farkı 1.500 milyar doları geçti. Ripple tarafından üretilen kripto para birimi XRP, özellikle geçtiğimiz hafta yaşadığı inanılmaz ralli ile %98’e kadar varan yükselişi yakalamıştı ancak ne yazık ki aynı seviyede tutunmayı başaramadı.

Bir çok kişinin düşündüğünü aksine XRP’nin en büyük hacmi dünyanın lider kripto para borsası Binance kaynaklı olmayıp, Bitbank isimli kripto para borsasından gelmekte. XRP’nin en çok hacme sahip paritesi ise, Bitbank kökenli XRP/JPY olarak öne çıkmakta.

Ripple tarafından ikinci gününe geçilen Swell 2018 konferansı XRP’nin fiyatını arttıracağı yere düşürmeye başladı. Ancak bazı uzmanlar olayın Swell ile alakası olmadığını, tam tersi geçtiğimiz günlerde FOMO yaratan xRapid‘in piyasaya çıktıktan sonra sanıldığı kadar büyük bir etki yaşatamamasından kaynaklandığını vurgulamakta.

Piyasalara Yine Kızıla Boyandı – XRP Top 10 Arasında En Çok Düşüş Yaşayanlardan Birisi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasalara Yine Kızıla Boyandı – XRP Top 10 Arasında En Çok Düşüş Yaşayanlardan Birisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin fiyatı, 2019’da yeni bir rekor seviyeye ulaştı Konsensus etkinliklerinin Bitcoin fiyatı üzerine etkileri Turcoindex’in 1 Bitcoin ödüllü Büyük Açılış Kampanyası başladı! Charlie Lee: Coinbase Protestosu Çok Etkili Olmayacak Yeni Google Reklamında Kripto Paralar ve Madencilik Yer Alıyor! Bitcoin 6000’i test etti ve en çok Ethereum kazandırdı.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır