Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasalar Tatsız: Ravencoin İse Yine Artmaya Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasalar Tatsız: Ravencoin İse Yine Artmaya Devam Ediyor
Piyasalar Tatsız: Ravencoin İse Yine Artmaya Devam EdiyorKripto para piyasaları bugün için yine pek iç açıcı görünmüyor. Başta Bitcoin ve Ethereum’un olduğu birçok kripto parada az da olsa düşüşler dikkati çekerken, ilk 10 kripto para arasında sadece Tether’de hafif bir yükseliş yaşanıyor.

TRON, IOTA, BNB, DASH ve NEO gibi kripto paraların hepsinde de düşüş yaşanırken an itibariyle ilk 20 içinde olup artan tek stabil olmayan kripto para Zcash. Zcash, şu anda 126 dolardan işlem görüyor ve yüzde üçlük bir artış yakalamış durumda.

Alt koinler arasında ise, esas patlamayı yapan, son dönemin adeta yıldızı Ravencoin oldu. Bugün yüzde 20’lik bir artış gösteren koin;  bu yazının kaleme alındığı dakikalarda 0,054 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’e karşı da ciddi bir değer kazanan koin, şu anda 847 Satoshi’den işlem görüyor.

Coin Market Cap verilerine göre 58. sırada kendine yer bulan RVN, son dönemde yaptığı büyük çıkışla gerçekten adından sıkça söz ettirmeye başladı. Binance listelemesinin de etkisiyle büyük bir ivme yakalayan RVN, birçok alt koinin döküldüğü bir dönemde yaptıkları ile gerçekten piyasalarda dikkat çeken bir öge olmayı başardı.

Bakalım, merakla beklenen boğa piyasasının gelmesi ile birlikte, RVN’de hedef hangi seviyeler olacak? Son dönemde yatırımcısının yüzünü en fazla güldüren kripto paralar arasında yer alan RVN’nin, bu çıkışını devam edip ettiremeyeceğini ise zaman içinde kripto para piyasaları olarak hep birlikte öğreneceğiz.

Piyasalar Tatsız: Ravencoin İse Yine Artmaya Devam Ediyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasalar Tatsız: Ravencoin İse Yine Artmaya Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

‘Bitcoin fiyatında patlama olabilir’ dedi, bu 4 nedeni gösterdi ABD’nin Bitcoin Atağı Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak! Yatırım Uygulaması Investr, Kendi Kripto Para Endeksini Piyasaya Sürdü! Başarılı analistten korkunç tahmin: ”Bitcoin fiyatı 2.000 dolara düşebilir.	“ Antonopoulos: Quadriga CX Olayı, Borsaların Güvenilmez Olduğunun Kanıtı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır