Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Pantera Capital 175 Milyonluk Yatırım Hedefinin Üçte İkisini Topladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Pantera Capital 175 Milyonluk Yatırım Hedefinin Üçte İkisini Topladı
Pantera Capital 175 Milyonluk Yatırım Hedefinin Üçte İkisini TopladıBlockchain sektörünün önde gelen şirketlerinden Pantera Capital, hedeflediği yatırım miktarının üçte ikisine ulaştığını duyurdu.

Yatırımlar Alındı

New York merkezli Blockchain fonlarından Pantera Capital, girişim sermayedarlarından 175 milyon dolar değerinde yatırım almayı hedefliyordu.

Finance Magnates tarafından yapılan habere göre şirket bu 175 milyon dolarlık hedefin üçte ikisine ulaştığını açıkladı. Şirketin açıklamasından bir kesit şu şekilde:

“175 milyon dolarlık yatırım hedefimizin üçte ikisini ilk aşamada topladık. 2019’un ilk çeyreğinde bir aşamadan daha geçmeyi planlıyoruz.”

Pantera Capital’a Bakkt, Synthetic Minds, Blockfolio gibi alanında önde gelen şirketler yatırım yaptı. Blockchain fonuna bu şirketlerin yanı sıra yatırım yapan birkaç farklı şirket daha var.

Yasal Sorunlar

Pantera Capital hızla büyümeye devam etse de ortada bazı sorunlar olduğunu belirtmek gerek. Pantera Capital, bundan bir süre önce yayınladığı duyuruda yatırım yaptığı şirketlerin yaklaşık yüzde 25’inin ABD’deki Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu’na (SEC) kayıtlı olmadığını belirtti.

Pantera Capital, yatırım yaptığı projelerin bir kısmının yasal açıdan sorun teşkil edebileceğini kabul etse de portföyündeki şirketlerin üçte birinin gayet “faal” durumda olduğunu belirtti:

“Bu projelerin üçte biri (portföyün yaklaşık %10’unu oluşturuyor) faal ve çalışır  durumda. Bu projeler daha fazla gelişime ihtiyaç duymadan da yollarına devam edebilirler ancak bu süreci durdurmak, gelişim aşamasını yavaşlatmak anlamına gelir.”

Pantera Capital ayrıca yatırım yaptığı şirketlerin yüzde 25’inden -yasal bağlamda- şüphelense de geri kalan yüzde 75’lik kısmına güveniyor.

Pantera Capital 175 Milyonluk Yatırım Hedefinin Üçte İkisini Topladı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Pantera Capital 175 Milyonluk Yatırım Hedefinin Üçte İkisini Topladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

22 Kasım Ethereum fiyat analizi: ETH’de düşüş devam eder mi? Çin Merkez Bankasından Kripto Para Birimi Kullanma Risklerine Karşı Yeni Bir Uyarı Yapıldı CME Group: Bitcoin Sözleşmeleri Rekor Kırıyor İngiltere’de fidye yazılımı saldırısı: 1,2 milyon dolarlık BTC istediler Varlık Yöneticisi: Balinalar Bitcoin’i 20.000 Dolara Götürebilir Japonya’nın lider Bitcoin borsası hacklendi! 32 milyon dolar kayıp

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır