Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Overstock CEO’su Patrick Byrne, Beklenen tZERO Menkul Kıymet Platformunun Açılış Tarihini Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Overstock CEO’su Patrick Byrne, Beklenen tZERO Menkul Kıymet Platformunun Açılış Tarihini Açıkladı
Overstock CEO’su Patrick Byrne, Beklenen tZERO Menkul Kıymet Platformunun Açılış Tarihini AçıkladıOverstock.com‘un çok beklenen tZERO menkul kıymet alım satım platformunun piyasaya çıkış tarihi, CEO Patrick Byrne tarafından Cuma günü yapılan bir açıklamada duyuruldu.

Byrne, CoinDesk kaynağına yaptığı açıklamada, şirketin ”bugün bile” platformu kullanıma sunabileceğini ancak daha fazla kullanıcının kayıt olması için önümüzdeki haftanın sonunu bekleyeceklerini vurguladı.

”Ancak önümüzdeki hafta alım satım sistemini aktif hale getireceğiz. Bu bizim için büyük bir an, (platformun) yapımında dört yıl harcadık.”

Söz konusu duyuru geçtiğimiz ay Overstock’un risk sermayesi kolu ve tZERO’nun direkt üst firmasdı olan Medici Ventures başkanı Jonathon Johnson tarafından yapılan açıklama ile de örtüşmekte. Aralık ayında açıklamalarda bulunan Johnson, beklenen tZERO platformunun Ocak ayı içerisinde piyasaya sürüleceğini aktarmıştı. Firma bunun yanı sıra Ocak ayının başlarında yatırımcılara yaptığı bir duyuruda, kendi menkul kıymet tokenlerini erişebileceklerini çoktan duyurmuştu.

Amazon’un rakiplerinden birisi olan Overstock’un önderliğinde hayata geçirilen proje, 2018 yılı içerisinde gerçekleştirdiği menkul kıymet arzı (STO) ile 12 saat içerisinde 100 milyon dolar civarında rekor bir fon toplamıştı. Ağustos ayında fonlamayı sonlandıran firma, toplam 134 milyon dolarlık fon ile ciddi anlamda sükse yaptı ve geçtiğimiz 11 Ocak tarihinde menkul kıymet tokenlerini yatırımcılara dağıtmaya başladı.

Önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek olan tZERO menkul kıymet tokeni alım satım platformu ile ciddi bir hamle gerçekleştirilmiş olacak. Birçok uzman 2019 yılında ICO’ların yerini STO’ların alacağını ve stabil koinler ile menkul kıymet tokenlerinin kripto para sektörünün geleceği olduğunu düşünmekte.

Overstock CEO’su Patrick Byrne, Beklenen tZERO Menkul Kıymet Platformunun Açılış Tarihini Açıkladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Overstock CEO’su Patrick Byrne, Beklenen tZERO Menkul Kıymet Platformunun Açılış Tarihini Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Fiyat Analizi: ETH Kilit Direnç Seviyeyi Kırabilecek mi? 6 Aralık XRP fiyat analizi: XRP önemli bir destek alanı eşiğinde En Büyük Bitcoin Balinası Konuştu: Piyasayı Endişelendiren Kripto Para Transferlerinin Arka Perdesi Hangi Parite İle Trade Yapmak Daha Fazla Kazandırabilir? Nasdaq’ta Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Listelenmeye Başladı! İşte Sıradaki Bitcoin 10.000 Dolar Endişesi Yaşatıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır