Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Oracle, Blockchain Temelli Ürününü Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Oracle, Blockchain Temelli Ürününü Tanıttı
Oracle, Blockchain Temelli Ürününü TanıttıYazılım şirketi Oracle (NYSE:ORCL), yaptığı açıklama ile Blockchain odaklı olan ve Oracle Blockchain Cloud Service tabanlı sistemini yayınladığını duyurdu. Şirketten verilen bilgilere göre, bu yeni sistemin tasarlanma amacı; ürün tedarik zincirlerindeki şeffaflığı ve takip edilebilirliği arttırarak bu alanda daha iyi sonuçlar elde etmek.

1977’de Amerika’da kurulan ve şu anda yazılım sektöründe dünyanın en büyük firmaları arasında gösterilen Oracle, 2018 yılının şimdiye kadar olan bölümünde 39,8 milyar dolarlık dev bir gelir elde etti. Şirket, Forbes’un yaptığı listede ise dünyada en fazla para kazanan 2. yazılım şirketi olarak gösterildi.

Özellikle bayilik ya da bireysel olarak çalışan birçok firmanın sürekli olarak kullandığı soğuk zincir sistemlerinde, yazılımsal geliştirmeler ile birlikte Blockchain’den de yardım alarak çok daha akıllı bir ürün oluşturmayı isteyen Oracle, bu yeni sistemi ile onu başarmak istiyor.

Şu anda ortaya çıkan birçok Blockchain odaklı proje gibi, Oracle’ın yaptığı bu projede de kullanıcılar; ürün tedarik zincirlerini efektif bir şekilde takip edebilecek. Bu noktada sağlanan kolaylık ve şeffaflık gibi ince dokunuşların da, müşterilerin firmaya olan sevgisini ve bağlılığını arttırması ve onları memnun etmesi amaçlanıyor.

Uzunca bir süredir Blockchain odaklı projeler üzerinde çalışan Oracle, aynı zamanda Nijerya hükümeti ile de gümrük kontrol noktaları hakkında ortak bir çalışma yürütüyor. Şirket, Blockchain’e en fazla yatırım yapan kurumların başında gelmesi ile de, takdir toplamaya devam ediyor.

Oracle, Blockchain Temelli Ürününü Tanıttı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Oracle, Blockchain Temelli Ürününü Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 9 bin doların altına mı dalacak yoksa fırlayacak mı? Analistler cevaplıyor ”Satıcılar Bitcoin Kabul Etmiyor, 0 Dolara İnecek!” Hack’ten bu yana Binance’ten çıkışlar, girişleri ikiye katladı Wirex ABD’de Genişlendikçe Ripple’ın (XRP) Fiyatı Yükseliyor Ripple %20,09 Kayıp ile Hezimete Uğradı Winklevoss İkizleri: Kripto Paralar, Facebook’tan Daha Büyük Bir Yenilik Getirecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır