Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

NYDFS Coinbase Custody’e 6 Kripto Para İçin Onay Verdi. Bitcoin, Ethereum…..

Ana Sayfa » GÜNCEL » NYDFS Coinbase Custody’e 6 Kripto Para İçin Onay Verdi. Bitcoin, Ethereum…..
NYDFS Coinbase Custody’e 6 Kripto Para İçin Onay Verdi. Bitcoin, Ethereum…..

© Reuters.  © Reuters.

NYDFS Coinbase Custody’e 6 kripto para için onay verdiğini duyurdu. Bu gelişme şüphesiz kripto para devriminin yavaş ama emin adımlarla ilerlediğinin göstergesi. XRP severleri ise ayrıyeten heyecanlandıran bir gelişme. Çünkü listede XRP de var.

NYDFS Coinbase Custody’e 6 Kripto İçin Yetki VerdiCoinbase bu aralar kızgın boğa gibi sağı solu devirerek ilerliyor. Son derece sıkı listelenme politikalarında devrimsel değişikliğe imza atan Coinbase bundan sonra çok daha fazla kripto parayı listeleyeceğini duyurmuştu. Ardından Ox (ZRX)’i listelerine dahil etmiş ve ZRX yatırımcılarının hayır dualarını almıştı.

Ekim ayına damgasını vuran Tether krizinden sonra acil çıkış kapısına yönelen Coinbase bu hafta stabil coin olarak USDC’yi desteklediklerini bildirmişlerdi. Coinbase dün yine başka bir sansasyonel haberin baş rolündeydi. New York Finans Departmanı (DFS) Coinbase Custody Trust LLC’ye yetki belgesi verdi.

Coinbase Custody firması Coinbase’e bağlı yan işletme kuruluşu olarak faaliyet gösteriyor. Bu firmaların her ikisi de DFS’den Para Transferi ve Kripto Para Birimleri lisanslarını almayı başarmış olan firmalar. Bu sayede bu firmaların her ikisi de farklı dijital varlıkların ticaretini, depolamasını ve transferini yapma yetkisini ellerinde bulunduruyorlar.

Bu yetkiye istinaden Coinbase Custody 6 farklı kripto para için güvenli muhafaza seçenekleri önerebilecek. İşin ilgiç yanı bu 6 kripto paradan 5inin Coinbase’te zaten listelenmiş kriptolar olmasına karşılık 6. Kripto paranın XRP olması. Coinbase Custody Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ve Ripple için müşterilerine hizmet önerebilecek. Coinbase’te daha yeni listelenmeye başlayan ZRX’in bu hizmetten yararlanıp yararlanamayacağı henüz netlik kazanmadı.

Coinbase Başkanı ve Operasyonel İşler Departman Şefi Asiff Hirji:

“New York Finans Departmanı kripto paraların toplumsal kabulü konusunda üzerine düşen dorumluluğu yerine getirmiştir. Departmanın onayı ve kabulü ile aldığımız sertifikaya istinaden söylüyorum ki piyasanın en güvenilir kripto para saklama hizmetini vereceğiz. Coinbase ailesi olarak başarılarımız hem kripto borsacılığı hem de kripto emanetçiliğinde artarak devam edecektir.”

Coinbase’te Yenilik RüzgarıCoinbase kripto borsası tartışmasız ABD’nin en saygın borsası. Sadece ABD’de 5 milyondan fazla müşterileri var. Bu müşterilerden gelen yoğun istek üzerine uyguladıkları sıkı listeleme politikalarında gevşemeye gittiler. Bu sayede yakın zamanda çok daha fazla kripto parayı listeleyecekleri konuşuluyor.

Geçtiğimiz aylarda Ripple’ın listelenme haberleri beklenirken sürpriz bir şekilde XRP’yi değil Ethereum Classic’i listeleyeceklerini duyurmuşlardı. ETC’nin ardından ZRX’i aralarına dahil eden borsanın Coinbase Custody aracılığıyla XRP’ye göz kırpması söylentileri de alevlendirdi. Bize soracak olursanız Coinbase’in yakın zamanda XRP’yi listeleyeceğinin bundan aşikar alameti olamaz.

Coinbase Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

NYDFS Coinbase Custody’e 6 Kripto Para İçin Onay Verdi. Bitcoin, Ethereum….. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brezilya’da 200 Milyon Dolarlık Saadet Zinciri Çökertildi ‘ICO Uzmanı’ Olarak Milyonlarca Bitcoin Çalan Dolandırıcıya, 20 Yıl Hapis Cezası Verildi Günlük Bitcoin İşlemleri,  1 Yılın En Yüksek Seviyesine Çıktı! Rakuten’in Kripto Hamlesi Devam Ediyor Fundstrat: Kripto Para Piyasasındaki Düşüş Devam Edebilir Bitcoin 5% artışla 11.515,4 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır