Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Netflix’ten Kripto Para Belgeseli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Netflix’ten Kripto Para Belgeseli
Netflix’ten Kripto Para Belgeseli

© Reuters.  © Reuters.

Dünyada şu anda etki gücü en yüksek kurumlar arasında kim var derseniz, bu soruya birçok farklı yanıt bulmak mümkündür ancak genelde bir ortak kanı vardır ki o da sosyal medya. İşte o yeni medya düzeninin önemli yapı taşlarından birisi de Netflix (NASDAQ:NFLX). Son dönemde ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan dijital yayın platformu, gerçekten de çok ciddi ve geniş bir kitleye hitap ediyor ve bu da, Netflix’in etki alanını giderek arttırmasına yol açıyor.

Son dönemde kripto para sektörüne de dönem dönem dizilerinde yer veren ve insanların kulağını Bitcoin ve Ethereum gibi kavramlara alıştıran firma, şimdilerde de sektörün alt koinleri için bir belgesel çekmeyi planlıyor.

Konuyla ilgili çıkan haberlerde, kripto para sektörünün önde gelen isimleri söyleşi de yapılacak bir içeriğin çıkacağının iddia edilmesi, kripto para sektöründe heyecan yarattı.

Birçok kişi, Netflix gibi dev bir içerik platformunda çıkacak olan bu tarz bir bilgselin, sıradan vatandaşların kafasındaki kripto para algısını kıracağını ve onları bu dünyaya çekeceğini düşünüyor. E elbette bu tarz bir olay da Bitcoin ve diğer kripto paraların fiyatının artması da bekleniyor ki bu da umut edilen bir şey.

Netflix’ten Kripto Para Belgeseli yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Netflix’ten Kripto Para Belgeseli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güney Kore’nin Telekomünikasyon Devinden Kripto Para Hamlesi Vitalik Buterin İddialı: Ethereum’da 100.000 TPS’yi Hedefliyoruz! Kraken’de 8000$’dan Bitcoin aldılar, 12,000$’dan sattılar: Nedeni ortaya çıktı Bitmain ve ShapeShift Sonrası, Başka Bir Kripto Para Firması Daha Küçültmeye Gitti Bitcoin Teknik Analizi: 23 Mayıs 2019 Japonya’nın En Büyük Demiryolu Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeyi Planlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır