Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

NEM Yeni Ortaklığa İmza Attı: XEM 1000’in Üzerinde Restoranda Kullanılacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » NEM Yeni Ortaklığa İmza Attı: XEM 1000’in Üzerinde Restoranda Kullanılacak!
NEM Yeni Ortaklığa İmza Attı: XEM 1000’in Üzerinde Restoranda Kullanılacak!Yakın zamanda gündeme düşen bir habere göre, NEM, Avustralya merkezli bir ödeme platformu Liven ile ortaklık imzaladı. Liven temel olarak kullanıcılarına ortak oldukları restoranları ziyaret etmeleri karşılığında ek puan veriyor ve Liven uygulaması ile ödeme yapma kolaylığı sağlıyor. Liven’in kripto para birimi LivenCoin [LVN], Avustralyalı kullanıcıların 1000’in üzerinde olan LivenPay ödeme ağı içerisindeki restoranlarda ödeme yapabilmesini sağlıyor.

NEM.io’nun kurucuları bundan sonra XEM ile LVN koinlerini beraber sisteme entegre edecek. Haberde NEM blockchain alt yapısının tasdik etme özelliğinin Liven’in şeffaflığını ve bütünlüğünü tamamlayacağı da vurgulanmakta. Dahası, NEM’in Apostille hizmeti dükkanlara ve restoranlara sağlanan analitik verilerin doğruluğundan emin olmak için de olmazsa olmaz bir unsur.

NEM Foundation blockchain teknolojisi konusunda teknik rehberlik ve destek sağlamanın yanı sıra, Liven platformunun kararlarından da sorumlu bir göreve sahip olacak.

NEM’in Avustralya ve Yeni Zelanda Büyüme ve Genişleme Departmanı müdürü Jason Lee, söz konusu ortaklığın iki önemli faktörü olduğunu belirtti. Birincisi, XEM’in LVN ile olan entegrasyonunun topluluğun durmadan Liven’in ekosistemi içerisinde etkileşimde bulunabilmesi iken, ikincisi ise gerçek dünyaya ait kullanım olanağı sağlayacak olan Liven ödeme ağı.

Lee söz konusu ortaklığın gerçek zamanlı olarak kullanılabilme potansiyeline sahip olduğunu özellikle üstüne basa basa belirtti:

”Biz şimdiden NEM Blockchain teknolojilerini Liven ile entegre edebilme fırsatlarını araştırıyoruz ve onlarla devamlı olarak çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

NEM Yeni Ortaklığa İmza Attı: XEM 1000’in Üzerinde Restoranda Kullanılacak! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

NEM Yeni Ortaklığa İmza Attı: XEM 1000’in Üzerinde Restoranda Kullanılacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyat Analizi – Analistler Çok Farklı Görüşte! Uzman analist Bitcoin’in bir sonraki zirvesi için tarih verdi Ünlü Derecelendirme Şirketi Dolar/TL Fiyat Öngörüsünü Açıkladı Morgan Creek Ceo’sundan Bitcoin – Amazon Karşılaştırması Türkiye’de Bitcoin ve Blockchain Adaptasyonu: Ticaret Bakanlığı Blok Zinciri Birliğine Katıldı! Enterprise Ethereum Alliance, Yeni Bir Token Timi Kuruyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır