Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

NEM Vakfı’ndan Bir Anlaşma Daha!

Ana Sayfa » GÜNCEL » NEM Vakfı’ndan Bir Anlaşma Daha!
NEM Vakfı’ndan Bir Anlaşma Daha!

2/2


2/2


Geçtiğimiz günlerde Dubai yönetimi ile bir iş birliği anlaşması imzalayan NEM’den yeni haberler var. Basında yer alan bilgilere göre, NEM Avustralya’nın güzide şehri Melbourne’de bir Blockchain merkezi açtı. Merkezde, NEM ekibinden birçok geliştirici yer alacak ve bu isimler Avustralya’daki yetkililere danışmanlık hizmeti verecek.


İlgili haber:
NEM Vakfı ile Dubai Hükümeti Birlikte Çalışacak

Merkezde aynı zamanda eğitici programlar ve çeşitli etkinliklerin de düzenleneceği belirtildi. NEM merkezi Blockchain girişimleri de Melbourne’deki merkezden faydalanabilecekler. NEM Vakfı için Avustralya’nın güzel bir pazar olduğuna dikkat çeken Vakfın Avustralya ve Yeni Zelanda’dan sorumlu yöneticisi Jian Chan yaptığı açıklamada bu işbirliğinin NEM Vakfının vizyonunu yansıttığını belirtti. Chan, şunları söyledi:

”Blockchain sürekli olarak gelişen ve büyük bir hızda büyüyen bir teknoloji. Biz de açtığımız bu merkez sayesinde NEM Vakfı’nın hem Avustralya hem de dünyanın dört bir yanında inovasyonun ne kadar yanında olduğunu göstermiş olduk. Artık 40’tan fazla ülkede aktif olarak yer alan bir vakıf haline geldik. Hızlı bir şekilde büyüyoruz ve büyümeye de devam edeceğiz.”

Son dönemde yaptığı iş birliği anlaşmaları ile adından söz ettiren NEM’in, Avustralya’da açacağı bu Blockchain merkezi şüphesiz ki hem vakıf için hem de Avustralya için son derece faydalı işlere gebe olacak. Bakalım, tüm bu anlaşmalar ve iş birlikleri, NEM’in kripto parası olan XEM’e nasıl etki yapacak? XEM, şu anda 0,098 dolardan işlem görüyor.

NEM Vakfı’ndan Bir Anlaşma Daha! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

NEM Vakfı’ndan Bir Anlaşma Daha! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Verge (XVG) Kurucusu, Platformun Hikayesini Anlattı İki usta analistin güncel Bitcoin tahminleri Kadınların Bitcoin Sektöründeki Etkisi Artıyor Ekim Ayında Bitcoin ve Altcoinler Ne Olacak? Genç Bitcoin Milyonerinden Uzun Vadede Bitcoin için Kötümser Tahmin Tam şimdi Bitcoin almak için 3 sebep

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır