Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Nasdaq, Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlatacağını Doğruladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Nasdaq, Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlatacağını Doğruladı
Nasdaq, Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlatacağını Doğruladı

© Reuters.  Nasdaq, Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlatacağını Doğruladı© Reuters. Nasdaq, Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlatacağını Doğruladı

Dünyanın en büyük ikinci borsası Nasdaq, son zamanlarda dikkatini blockchain teknolojisine yöneltti. Birkaç ay önce yayınlanan bir rapor Nasdaq’ın Bitcoin Futures’ı (Vadeli İşlemler) 2019’da listelemeyi planladığını açıklamıştı. Bu açıklama, Bitcoin ve diğer Altcoin’lerin fiyatının dip seviyelere düşmesinden aylar önceydi. Bu fiyat düşüşüne rağmen, Nasdaq sonunda Bitcoin Vadeli İşlemlerini listeleyeceğini doğruladı.

Nasdaq Onay Bekliyor

Nasdaq’ın medya takımı başkan yardımcısı Christinat bu söylentiyi doğruladı. Her şekilde operasyona başlanması için CTFC‘den onay beklediklerini açıkça belirtti. CTFC’den gerekli onay alındıktan sonra, exchange işlemlerinin başlaması planlanıyor.

“Bitcoin Vadeli İşlemleri (Bitcoin Futures) listelenecek ve önümüzdeki yılın ilk yarısında piyasaya sürülecek – sadece CFTC’den gelece cevabı bekliyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için yeterli çalışmalar yapıldı.”

Nasdaq’ın, kripto para toplumunu Bitcoin Vadeli İşlemleri konusunda karanlıkta bıraktığı konusunda, Christinat şunları söyledi:

“Daha fazla bilgi için hiç kimse resmi olarak Nasdaq ile temasa geçmedi. Bu nedenle ekip bir PR Kampanyası hakkında düşünmeksizin mümkün olan en iyi ürünü yaratmaya odaklandı”

ve şöyle devam etti:

“Yapabileceğimiz şeyler hakkında çok fazla spekülasyon ve söylentiler gördük, ama kimse bize gelmeyi düşünmedi ve bunu doğrulayıp doğrulamayacağımızı sormadı.Yani, sonuç olarak burada biz bunu yapıyoruz ve oluyor. ”

Nasdaq, Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlatacağını Doğruladı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Nasdaq, Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlatacağını Doğruladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yapılan Araştırmaya Göre Yatırımcıları XRP’den Umutlu: Fiyatı 100 Dolara Çıkacak Binance’te Bitcoin paritesi, bir dakikada 1000 dolar oynadı Bitfinex’ten 100x Kaldıraç Hamlesi Bitcoin’in Ana Akım Tarafında Benimsenmesinin Önünde Ciddi Bir Zihinsel Engel Var ABD Meclis Üyesi: Blockchain Devlet İşlerini Kolaylaştırabilir Rusya’da Meclis Üyesi: Dijital Ekonomi Alanına Yoğunlaşacağız

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır