Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Murad Mahmudov: 4.026 Dolar Seviyesi Direnci Kırabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Murad Mahmudov: 4.026 Dolar Seviyesi Direnci Kırabilir
Murad Mahmudov: 4.026 Dolar Seviyesi Direnci Kırabilir

© Reuters.  © Reuters.

Kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalar ile tanınan ve sosyal medyada yaptığı açıklamalar sık ilgi gören Murad Mahmudov, Bitcoin fiyatının 4.026 dolar seviyesinin direnç seviyesi olabileceğini ve bu seviyeyi bir süre geçmiş olarak kalması durumunda ve direnci kırması durumunda yatırımcıların piyasada ilgilerinin daha fazla artacak olduğunu, insanların kripto para birimlerine yönelik olarak oluşacak olumlu piyasa beklentisi sayesinde Bitcoin fiyatının 4.800 doları görebileceğini açıkladı. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin neler olacak olduğu ve fiyatın neden yükselmediği konusunda ise piyasada beklentilerin dip fiyat beklentisi yönünde olduğunu açıklayan Murad Mahmudov, ”fiyat 4.800 dolara çıkabilir ve daha sonra tekrar düşebilir” dedi.

Yatırımcı korkuyor
Yatırımcıların piyasada direnç seviyelerinden dolayı korkularının olduğu ve bu korku dolayısı ile yeni yatırım yapmaktan uzak kaldıklarını açıklayan Murad Mahmudov, kripto para piyasalarında Bitcoin fiyatının direnç seviyelerini kırması durumunda yatırımcılardan daha fazla ilgi görebilecek olduğu açıklamasında bulundu. Murad Mahmudov tarafından yapılan açıklamalar kısa sürede binlerce kripto para madencisi tarafından okundu. Bitcoin direnç seviyesi olarak 4.026 doları kıracak mı, kıramayacak mı, sorusu ise yeni beklenti yarattı.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Murad Mahmudov: 4.026 Dolar Seviyesi Direnci Kırabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brave’den Genişleme Hamlesi Bitcoin Piyasa Hacmi 105 Milyar Dolar Winklevoss: Bitcoin yatırımı yapmayıp seyredenler aklını kaçırmış olmalı Sıcak Gelişme: Bakkt, Bitcoin Vadelileri İçin Tarih Belirledi! 5 Ağustos kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum Büyük Fırsat: Binance’de 9,5 Milyon XLM Airdrop’u Başladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır