Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Multi Milyon Dolarlık New York Mülkü Blockchain ile Tokenleştirilecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Multi Milyon Dolarlık New York Mülkü Blockchain ile Tokenleştirilecek!
Multi Milyon Dolarlık New York Mülkü Blockchain ile Tokenleştirilecek!Tokenleştirme trendi yeni zirvelere çıkmaya devam ederken, bir New York emlak ajansı ve gayri menkul komisyoncusu, multi milyon dolarlık bir Manhattan binasını tokenleştirmek için blockchain kullanmaya karar verdi. Firma alınan bu kararın daha yüksek kapsamda ve daha istikrarlı fonlama elde etmek için yapıldığını vurguladı.

Mülk tamı tamına 1.700 feet kareden oluşuyor ve popüler bir Manhattan bölgesi olan East Village’de yer almakta. Yakın zamanda yaşanan gelişmeler mülkün değerini 30 milyon doların üzerine kadar çıkardı ve bunların hepsi mülkün blockchain ile tokenleştirilmesi ile elde edilecek. Firma geleneksel banka önderliğindeki finansman olaylarından kaçınmak için blockchain’e geçiş yaptı.

Forbes dergisine konuşan ve projeyi yöneten emlakçı Ryan Serhant, fon toplamak için kullanılmaya başlanan bu yeni metodun çok daha verimli olduğunu ve emlak endüstrisinin geleceği olduğunu vurguladı.

”New York içerisindeki piyasa her zaman güçlüydü ancak yeni inşa edilmiş bir binayı doğru fiyattan satmak biraz zaman alabilir. Blockchain’in sağladığı tokenleştirme ile birlikte, geleneksel bankacılık sisteminin oluşturduğu gereksiz baskıyı ortadan kaldırabiliyoruz ki bu proje ve hisse sahipleri için çok daha sağlıklı. Tokenleştirme, emlak sektöründe yeni bir yapı için yolu açıyor.”

Yöntem neredeyse kusursuz gibi gözükse de, yine de çok küçük bir kaç riske sahip. Bunların arasında en önemlisi bu tokenlerin menkul kıymet statüsüne girip denetim tabi olmaları. Yine de, henüz bu sektör ve tokenleştirme hakkında herhangi bir resmi açıklama gündeme gelmedi.

Multi Milyon Dolarlık New York Mülkü Blockchain ile Tokenleştirilecek! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Multi Milyon Dolarlık New York Mülkü Blockchain ile Tokenleştirilecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lightning Network Kodlayıcısı Uyardı: Fonlarınızı Kaybedebilirsiniz Tron ve Ripple Ortaklığı mı Geliyor? Güneş enerjisi kripto madenciliğinin geleceği mi? Maliyetleri ne kadar düşürür? Elon Musk yine Bitcoin hakkında tweet attı Binace CEO’su Forbes’un ”Para Babaları” İle Görüşüyor Japonya Merkez Bankası: Libra Tedirgin Edici

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır