Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Milyarder Novogratz: Bitcoin’in Bu Yıl 10.000 Dolara Çıkmaması İmkansız

Ana Sayfa » GÜNCEL » Milyarder Novogratz: Bitcoin’in Bu Yıl 10.000 Dolara Çıkmaması İmkansız
Milyarder Novogratz: Bitcoin’in Bu Yıl 10.000 Dolara Çıkmaması İmkansızBir kaç gün süren ve bütün piyasayı etkisine altına alan yeşillenme dalgasından sonra, piyasanın bir çok ünlü ismi ve Novogratz da sıradaki patlamanın çok yakın olduğunu iddia etti. Bunların arasında 250.000 dolarlık tahmini ile Tim Draper ve 1 milyon dolarlık tahmini ile John McAfee‘yi saymazsak, Galaxy Digital Yatırım Bankası CEO’su ve kurucusu Michael Novogratz‘ın da pastada büyük bir payı olduğunu söyleyebiliriz.

Novogratz: Dibi Bulmuş Olabiliriz
Novogratz geçtiğimiz günlerde katıldığı CNBC Fast Money programında kripto para birimleri ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Michael yakın zamanda attığı ve dibi bulduklarını anlatan tweetine değindi ve bunun tamamen teknik göstergeler ile yapıldığını vurguladı.

CEO’ya göre kripto para birimleri dibi buldu. Bitcoin dipten sonra yeni ve daha güçlü bir sıçramaya hazırlanmakta. Dahası, Michael şu an kurumsal firmalar da ”yavaş yavaş bu alanda olmaya başlıyor” diye ekledi. Bitcoin’in en çok ihtiyaç duyduğu unsur olarak her zaman kurumsal yatırımcılardan söz edilmiştir ve görünüşe göre bu gerçekleşmekte.

Michael Novogratz elindeki verileri de öne sürerek, bu yılın sonuna doğru Bitcoin’in 8.800 doları veya 10.000 doları aşmamasının neredeyse imkansız olduğunu vurguladı. Wall Street’in en tecrübeli isimlerinden ve eski bir hedge fonu yöneticisinden gelen bu açıklamalar, kesinlikle boşa atılmamalı. Bitcoin belki de aynı 2017 senesinin Aralık ayı gibi oyuna girmeden önce biraz ısınma çalışması yapmakta.

Milyarder Novogratz: Bitcoin’in Bu Yıl 10.000 Dolara Çıkmaması İmkansız isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Milyarder Novogratz: Bitcoin’in Bu Yıl 10.000 Dolara Çıkmaması İmkansız - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Firmasına Dolandırıcılık Suçuyla Dava Açıldı! Yatırımcı 2 Milyon Dolarlık Zarar Beyan Etti Bitcoin 5% artışla 5.522,2 seviyesinin üzerine çıktı Bitcoin’in Gizemli Madencileri , Ripple’ın XRP’deki Payı, Tron’un Yeni Ortaklığı ve Ethereum’un Hard Forkunun Ertelenmesi Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberler Bitcoin Gelecekte Nerede Olacak? İşte Finans Devlerinin Yöneticilerinin Öngörüleri Sen Misin Bitcoin’i Yerden Yere Vuran? Jordan Belfort’un Şirketine El Konuldu! Money Button CEO’su: Bitcoin Problemi, Bitcoin ile Çözülebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır