Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’su: Düzenlemeler ile Sektör Çıkışa Geçebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’su: Düzenlemeler ile Sektör Çıkışa Geçebilir
Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’su: Düzenlemeler ile Sektör Çıkışa GeçebilirAmerikan merkezli ICE’nin kripto para sektöründe çalışacağı platform olan Bakkt’ın CEO’su Kelly Loeffler, Washinghton’da katıldığı bir etkinlikte, kripto para piyasaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Birçok otoritenin ve yatırımcının, sektördeki etkisini merakla beklediği Bakkt Platformu’nun CEO’su, yaptığı açıklamada iyi düzenlenmiş bir kripto para sektörünün, çok büyük bir işler başarabileceğini belirtti.

Loeffler, şunları söyledi:

”Enerji piyasasında 2002 ve 2003 yılları arasında düzenleyiciler ve sektörün paydaşları birlikte çalışıp, ortaya çok iyi bir ürün koymayı başarmıştı. Bunun aynısı kripto para sektörü için de pek tabii ki geçerli olabilir. Doğru bir regülasyon ile birlikte, kripto paralar ciddi bir atak yakayabilir. Buna, eminim buradaki tüm herkes de katılıyordur.”

Loeffler’in konuşmasını yaptığı panelde OTC temelli satışlar yapan DRW şirketinin pazarlama sorumlusu Richard Gorelick de vardı. Gorelick, yaptığı açıklamada hisse senedi piyasalarındaki bazı temel ögelerin kripto para sektörüne de uygulanabileceğini belirtirken, şunları söyledi:

”Akılcı bir regülasyonun gerekliliği konusunda Loeffler’e katılıyorum. Yatırımcıları ve sektörün diğer paydaşlarını güvence altına alan düzenlemeler getirilmeli. Bu piyasasının başarısından tüm paydaşlar olarak sorumluyuz ve hepimiz bu noktada üzerine düşeni fazlasıyla yapmalıyız. Bu sayede, çok daha kaliteli bir yatırım atmosferine kavuşabiliriz.”

Bakkt platformu, arkasında New York Borsası’nın sahibi ICE’nin olması ve kurumsal yatırımcıları hedefleme amacı ile, kripto para piyasalarında ciddi şekilde dikkat çekiyor. Birçok otorite, Bitcoin’de bir sonraki sıçrayışın Bakkt sayesinde olacağına inanıyor.

Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’su: Düzenlemeler ile Sektör Çıkışa Geçebilir isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’su: Düzenlemeler ile Sektör Çıkışa Geçebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Kripto Paraların Değer Düşüşleri Korkutuyor VISA, ‘Kripto Uzmanı’ Arıyor! 8 Aralık Bitcoin fiyat analizi: BTC 3.400 dolarda destek buldu EOS’un Yeni Platformu: Voice EOS Büyük Duyurusunu Yarın Yapacak: Duyuru Ne Hakkında Olabilir? Araştırma: Rusların Yüzde 74’ü Bitcoin’e Aşina!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır