Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

McAfee, SEC’ten Sonra Bir Devlet Dairesine Daha Meydan Okudu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » McAfee, SEC’ten Sonra Bir Devlet Dairesine Daha Meydan Okudu!
McAfee, SEC’ten Sonra Bir Devlet Dairesine Daha Meydan Okudu!Kripto para piyasasının en tanınmış isimlerinden birisi olan John McAfee, sadece kripto para piyasası ve sektör hakkında yaptığı yorumlarla değil, aynı zamanda ara sıra yaptığı hükümet karşıtı sert açıklamaları ile de bilinen bir isim. McAfee, geçtiğimiz 2018 yılında ABD’nin önde gelen regülatörlerden SEC’e hitaben ”sizden korkmuyorum” ve ”gelin beni alın” gibi ifadeler kullandıktan sonra, bu sefer de gözünü ABD’nin vergiden sorumlu kurumu IRS’e kafayı takmış gibi duruyor.

McAfee ise, vergilendirmenin yasa dışı olduğunu ve şimdiden milyonlarca dolarlık vergi ödemesine rağmen karşılığında ”hiçbir şey” almadığını, artık para kazanmayıp, sadece McAfee Inc., üzerinden elde ettiği nakitle yaşadığını ama yine de IRS tarafından hedef haline getirildiğini belirtip ”İşte buradayım” ifadesi ile meydan okudu.

IRS, Kripto Paraları Vergilendirmek İstiyor

Bilindiği üzre IRS, geçtiğimiz tarihlerde Coinbase borsasında işlem yapan 13.000 kişinin bilgilerini istemiş ve bu kişilerin kripto para gelirlerinin vergilendirileceğini belirtmişti.

McAfee, SEC’ten Sonra Bir Devlet Dairesine Daha Meydan Okudu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

McAfee, SEC’ten Sonra Bir Devlet Dairesine Daha Meydan Okudu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”3.5 Milyon İndirildi, 3 Milyon Kullanımı Var” 20 Kasım Bitcoin analizi: BTC ağır kayıplar veriyor! Japonya, Margin Trading İçin Yeni Kuralları Açıkladı Sirin Labs’ın Blockchain telefonu ilginç bir pazarlama tekniği ile sunuluyor CoinMarketCap Sahte İşlem Hacimleri İddiasına Yanıt Verdi Binance’den Yeni Bir Holochain (HOT) Hamlesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır