Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mati Gresenspan: Bitcoine yatırım doğru zaman odaklı bir oyundur

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mati Gresenspan: Bitcoine yatırım doğru zaman odaklı bir oyundur
Mati Gresenspan: Bitcoine yatırım doğru zaman odaklı bir oyundur

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoine yatırım doğru zamanla ve çok dikkatle planlanması gereken bir hareket. eToro kıdemli analisti Mati Greenspan Cointelegraph’a verdiği bir röportajda 2019 yılının Bitcoin ve kripto paralar için ne anlama geldiğini ve özellikle Bitcoin fiyatlarının son durumu ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Bitcoine yatırım doğru zamanda yapılmalıBitcoine yatırım doğru zamanda yapılmalı diyen ve Bitcoin konusunda düşüncelerini açıklayan Greenspan, geçen yıl Aralık ayında Bitcoinde yaşanan volatilitenin şimdikinden çok daha fazla olduğunu söylüyor. Ve yaşanan o zirve artış 6000 dolar kırılmasından sonra gerçekleşmiş geçen Aralık. Bu seviyeye dikkat çeken Greenspan şunları söylüyor:

“Fiyat hareketlerinin devamlılığı vardır ve korkular sadece bu konuyu abartan unsurlardır. Fiyat çöküşlerine yok Bitcoin Cash hard forku, yok SEC, yok Tether neden oldu falan demek sadece korkuyu arttırır. Bizim piyasada yaşadığımız esasen teknik bir durum ve çok basit bir olay. Asla kripto dünyasının çöküşü falan değil. Kripto dünyası sapasağlam ayakta duruyor.”

Bitcoin devrimi durdurulamaz başlıklı yazımız için tıklayınız.

Tam eşikteyiz..Tarih tekrardan ibaretse BTC’ninbu grafiğine bakmalısınız başlıklı yazımız için tıklayınız

Sözlerinin devamında Greenspan yaşanan bu hareketlerin teknik nedenlerden kaynaklandığını işin temeli ile ilgisi olmadığını söylüyor. Fiyat hareketleri sadece yatırımcıları etkiliyor. Greenspan’a göre yatırım bir bekleme oyunu ve dolayısıyla para kazanmak sadece beklemekle gerçekleşiyor.

Bitcoin ve kripto paraların ağır düşüşler yaşaması nedeniyle kurumsal yatırımcılar ve deneyimli oyuncuların piyasaya girdiğini çünkü yatırım için en doğru zamanın bu olduğunu söylüyor

eToro analisti Greenspan içinde bulunulan ayı piyasası ile ligi olarak da şunları söylüyor.

“Bitcoin çok çeşitli döngüler yaşadı şu ana kadar. İnişler ve çıkışlar gördü. Ve çok kere boğa piyasasının fiyatları %1000 ve hatta % 10000 yukarılara götürdüğüne şahit olduk. Ve sonra böyle bir büyümenin ardından geriye çekilmeler hep yaşandı. Ortada endişelenecek bir durum yok”

Yeni bitcoin yatırımcılara öneriler yazımız için tıklayınız

Kripto para piyasasını çok yakından tanıyan işin ehli pek çok uzman yaşanan Kasım kabusunu çok da ciddiye almıyorlar. Kripto paralar emin adımlarla ilerliyor ve bu yaşananlar sadece yolu açacak hareketler, sabırla beklemek gerek.

Max Keiser: Bitcoin 100 bin doları görerek kendisinden beklenen hamleyi yapacak! yazımız ilginizi çekebilir

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mati Gresenspan: Bitcoine yatırım doğru zaman odaklı bir oyundur - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Kurumsal Satış Danışmanı: Yatırımcılarla Görüşmelerimiz Sürüyor Ripple’ın Eski CEO’su En Zenginler Listesinde Hangisiyle İşlem Yapmak Daha Ucuz: 30$ Alan Bank of America’ya Karşı Bitcoin Ethereum 11% oranında geriledi Shell ve BP Tarafından Desteklenen Blockchain Platformu Hazır Durumda İşte Bitcoin’e kafa tutabilecek üç kripto para

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır