Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Malta Düzenlediği Kripto Konferansına 5.000’in Üzerinde Katılımcı Çekti! Piyasa Oldukça Canlı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Malta Düzenlediği Kripto Konferansına 5.000’in Üzerinde Katılımcı Çekti! Piyasa Oldukça Canlı
Malta Düzenlediği Kripto Konferansına 5.000’in Üzerinde Katılımcı Çekti! Piyasa Oldukça CanlıŞu sıralar kripto para dünyasındaki bütün gözler Malta‘ya çevrilmiş durumda. 1 Kasım tarihinde ülkenin belki de en önemli etkinliklerinden birisi, Malta Blockchain Zirvesi başladı. Söz konusu etkinlik küçük bir ülke olmasına rağmen son zamanlarda sağladığı düzenlemeler ve regülasyonlar ile bir çok blockchain firmasını kendine çekmiş ve bir ”blockchain ülkesi” olmuş Malta için inanılmaz yoğun ve kalabalık geçmekte. Bu kalabalık aslında blockchain ve kripto para endüstrisinin de ne kadar canlı ve hala aktif olduğunu gözler önüne seriyor.

Etkinliğe katılan dünyaca ünlü isimler de, zirvenin bu kadar kalabalık olmasının nedenlerinden birisi aslında.

Malta Blockchain Zirvesi
Malta Blockchain Zirvesi, 2018 yılındaki yaşanan düşüşe rağmen kurumsal katılımcıların sektöre girişinde hızlanmanın da görüldüğü bir dönemde gerçekleşiyor ve bu açıdan oldukça önemli.  İki günlük etkinlik içerisinde küresel isimler ve kripto para dünyasının merak edilen şahısları ile de tanışmak mümkün ki bunlardan birisi de John McAfee. Etkinliğe katılan isimlerin arasında Tron CEO’su Justin Sun, IOHK ve Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Robot Sophia, Binance CFO’su Wei Zhou gibi isimler de yer alıyor.

Etkinlik tahminlere göre 2 gün içerisinde 5.000 kişinin üzerinde önemli kripto para ve blockchain topluluk üyesini topladı. Şu sıralar devam eden DevCon4 etkinliği de dikkatleri üzerine çeken başka bir zirve oldu.

Malta Düzenlediği Kripto Konferansına 5.000’in Üzerinde Katılımcı Çekti! Piyasa Oldukça Canlı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Malta Düzenlediği Kripto Konferansına 5.000’in Üzerinde Katılımcı Çekti! Piyasa Oldukça Canlı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

29 Şubat Ethereum analizi: Anahtar destek ve direnç seviyeleri, bir sonraki yön ve daha fazlası Piyasaya Yeni Katılan Yatırımcılar, Ayı Piyasasına Rağmen Daha Fazla Yatırım Yapmakta Kripto paralar artık günlük yaşantımıza iyice girdi Stellar Lumens (XLM), En Büyük 10 Kripto Para Arasına Nasıl Yükseldi? Mastercard, Kısmi Rezerv Bankacılığını Kripto Paralar ile Yapmak İstiyor Yeni Ripple duyurusu, XRP rallisinin sinyalini veriyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır