Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Maduro Dünyaya Seslendi: Petro’ya Yatırım Yapın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Maduro Dünyaya Seslendi: Petro’ya Yatırım Yapın
Maduro Dünyaya Seslendi: Petro’ya Yatırım YapınVenezuela başkanı Nicolas Maduro, yaptığı açıklamada Petro’ya yatırım yapılması gerektiği çağrısında bulundu. Yerel basında çıkan haberlere göre, Maduro; işçilerin gelecek haftalardan itibaren Petro formatında bonuslar alacağını açıkladı.

DASH’in bir kopyası olduğu iddiası ile sıkça eleştirilen Petro’ya Venezuela içinden ve dışından da ciddi muhalefet mevcut.

Ekonomik krizin pençesinde olan ve ciddi bir darboğazda bulunan Venezuela ekonomisinin toparlanması için çıkarılan ilk ulusal kripto para birimi olan Petro ile ilgili konuşan Maduro, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Şu anda çalışan kişilere seslenmek istiyorum: Gelin ve Petro’ya yatırım yapın. Yasal bir şekilde, aile ekonomizin gelişmeine katkıda bulunun ve de sertifika alın.”

Maduro’nun bu açıklamalarına Venezeula halkının ve kripto para piyasalarının vereceği tepki ise merakla bekleniyor. Bugün çıkan haberlerde, Petro’nun Cave Blockchain, Bancar, Cryptopia, Amberes Coin, Afx Trade ve Criptolago’da listeneceği ifade edilmişti. Maduro’nun daha önce yaptığı Petro dünyanın en büyük borsalarında işlem görecek açıklaması ile, bu altı borsanın kastedilmiş olamayacağı da ifade ediliyor. Çünkü bu borsalardan hiçbiri, gerçekten de sık tercih edilen borsalar değil.

Özellikle Cryptopia’da BTC, Ethereum, Dash ya da XRP ile ilgili hiçbir hacim bilgisi bulunmaması, bu konudaki şüpheleri daha da arttırıyor. Maduro’nun yaptığı ciddi propagandanın bir geri dönüşü olup olmayacağı ise en azından şu an için bilinmezliğini koruyor. Petro’nun akıbeti, kripto para piyaslarınca merakla beklenmeye devam edecek gibi görünüyor.

Maduro Dünyaya Seslendi: Petro’ya Yatırım Yapın isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Maduro Dünyaya Seslendi: Petro’ya Yatırım Yapın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

30 Kasım Ethereum fiyat analizi: ETH hareketli ortalamalarına tutunmaya çalışıyor Overstock CEO’su Patrick Byrne, Beklenen tZERO Menkul Kıymet Platformunun Açılış Tarihini Açıkladı Kanada Vergi Dairesi Kripto Para Yatırımcılarını Araştırıyor Stellar 11% oranında geriledi Ethereum 100 Doların Altına Geriledi – Bitcoin Haftanın En Düşük Seviyesinde! Digibyte (DGB) ilk 10 kripto arasına girebilir mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır