Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Kurucusu Monero’yu Övdü: Onlarda Olan Şeyler, Bizde Yok

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin Kurucusu Monero’yu Övdü: Onlarda Olan Şeyler, Bizde Yok
Litecoin Kurucusu Monero’yu Övdü: Onlarda Olan Şeyler, Bizde YokLitecoin kurucusu Charlie Lee, katıldığı bir etkinlikte yaptığı açıklamada, Litecoin ve Bitcoin’in şu anda ölçeklenme ve kullanım sorunu yaşadığını belirtti. Bu sorunun şu anda genel kripto para piyasasında ciddi bir yer teşkil ettiğini belirten başarılı isim,  buna karşın Lightning Network gibi sistemler sayesinde, bu soruna çözüm bulunabileceğini aktardı. Lee, şöyle konuştu:

”Şu anda kripto paraların kullanım oranları ve ölçeklenebilme kapasiteleri pek de iyi değil. Ancak bunun birkaç yıl sonra değişeceğini düşünüyorum. Bundan birkaç sene sonra artık kredi kartı ya da nakit para kullanır gibi kripto para kullanabiliriz.”

Ülkelerin de kripto para kullanım oranlarını arttırmak için gerekli politikaları izlemesi gerektiğinden dem vuran Lee, şöyle konuştu:

”Bence ülkelere de bu konuda görev düşüyor. Hükümetler, kripto paraların kullanım oranlarını arttırmak yolunda düzenlemeler yapmalılar. Şu anda bunu pek görmüyoruz ancak yakın dönemde Asya ve Amerika’da bu tarz hamleler görmeyi umuyorum.”

Lee, son olarak Monero’yu överken, şunları söyledi:

”Monero’yu gerçekten çok beğenerek takip ediyorum. Gizlilik özelliği çok işe yarar bir şey. Bu tarz bir sistem, maalesef ki Bitcoin ya da Litecoin’de yok. Litecoin topluluğu da zaten gizliliğe önem veren bir topluluk. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir araştırmada Litecoin yatırımcılarının yüzde 45’i bu tarz gizlilik içeren bir özelliğin sisteme gelmesini talep etti. Bizler de zaten, topluluğun istediği ve LTC’nin yararına olacak şeyleri yapmakla mükellefiz.”

Litecoin Kurucusu Monero’yu Övdü: Onlarda Olan Şeyler, Bizde Yok isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Kurucusu Monero’yu Övdü: Onlarda Olan Şeyler, Bizde Yok - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Üç milyon kripto kullanıcısı yanıtladı: Hangi kripto paralara ilgilisiniz? Fiyatlar arttı, piyasa değeri 270 milyar doları aştı… Charlie Lee Litecoin’i Savundu ve Suçlamalara Cevap Verdi Kripto Para Borsası OKEx 36 İşlem Çiftini Delist Ediyor! Piyasa ayı döngüsünde bile sağlıklı büyüyor: Lightning Network 443 BTC’ye ulaştı Bitcoin.org’un ünlü kurucusundan endişe verici Bitcoin Cash tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır