Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Artık Kredi İçin Teminat Olarak Kullanılabilecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin Artık Kredi İçin Teminat Olarak Kullanılabilecek!
Litecoin Artık Kredi İçin Teminat Olarak Kullanılabilecek!Blockchain tabanlı krediler sunan bir platform olan Secured Automated Lending Technology (SALT), yeni yaptığı bir duyuru ile Litecoin‘in büyüyen kripto teminat ekosistemlerine dahil olan en güncel kripto para birimi olduğunu ifade etti. Duyuru firmanın resmi blogundan ve Twitter hesabından yapılırken, bunun yanı sıra yeni gelişmekte olan piyasalar için güncelleştirilmiş kredi çözümleri gibi ek özellikler de açıklandı.

Litecoin eklentisi ile platformda Bitcoin ve Ethereum ile birlikte toplamda üç kripto para birimi mevcut.

SALT yeni bir piyasada ve sektörde çok güvenli bir firma olması ile öne çıktı ve kendine yer edindi. Firmanın kredi verdiği kurumlar arasında büyük çaplı kripto para yatırımcıları, kurumlar ve firmalar, hatta madenciler bile bulunuyor. SALT’ın temel amacı büyük firmalara kredi çözümleri sunmak olsa da, kurum bireysel yatırımcılara da aynı oranda destek vermekte. SALT bunun yanı sıra 7/24 destek, canlı portföy değerlendirmesi, detaylı emanet çözümleri ve büyük ihtimalle dünyanın en büyük blockchain tabanlı kredi verme platformuna sahip.

Firmanın kripto para birimi SALT ise 2017 yılının 28 Temmuz tarihinde piyasaya çıkmıştı ve o zamandan beri yükseliş yaşamakta.

Litecoin Artık Kredi İçin Teminat Olarak Kullanılabilecek! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Artık Kredi İçin Teminat Olarak Kullanılabilecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünya Devi Deloitte, Blockchain’in Önündeki Beş Temel Engeli Vurguladı 50 Milyon Dolarlık Blockchain Fonu HTC ile İşbirliği Yapıyor Dev Bitcoin madencilik tesisi cayır cayır yandı Cambridge Üniversitesi’den önemli açıklama: Bitcoin ve piyasanın ölümü abartılıyor Madencilerin Kar Düzeyleri, Rekor Üstüne Rekor Kırıyor TRON (TRX) EOS ve Ethereum’u bir alanda daha geride bıraktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır