Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Lenovo, Credits İle Çalışacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Lenovo, Credits İle Çalışacak
Lenovo, Credits İle Çalışacak

© Reuters.  © Reuters.

Merkezi olmayan uygulamalar geliştirme konusunda uzman firmalardan birisi olan Credits platformu, resmi kanallar aracılığı ile yaptığı açıklamada, bilgisayar ve teknoloji şirketi Lenovo ile birlikte çalışacaklarını açıkladı.

İki şirketin birlikte çalışarak nesnelerin interneti ve yapay zeka konusunda bir yazılım geliştirmeyi amaçladıkları belirtildi. Bu yazılımın da Fintech ve lojistik başta olmak üzere birçok farklı sektörü de kapsayacak şekilde bir kullanım alanına sahip olmasının planladığı da gelen haberler arasında yer alıyor.

Yapay zeka ve nesnelerin interneti noktasında ciddi bir yatırım yapma kararı alan ve şirketin geleceğini bu yönde inşa etmek isteyen Lenovo’ya hizmet sunacaklarını belirten Credits CEO’su ve kurucusu Igor Chugonov, şunları söyledi:

”Nesnelerin interneti ve yapay zeka süreçleri gerçekten de dünya ile etkileşimizi değiştirecek şeyler. Bundan ötürü de Lenovo ile birlikte çalışacak olmaktan ötürü çok mutluyuz.”

Lenovo ise bir basın açıklaması yayınlayarak, şu ifadeleri kullandı:

”Credits, Lenovo’nun teknoloji alanındaki yeni atılımında, çok kaliteli bir şirket olduğu ve önemli işler yaptığı için seçildi. DPoS sistemi ve BFT özellikleri ile benzersiz bir platform olan Credits ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz.”

Credits platformu, son dönemde yaptıkları ile ciddi övgü alıyor. Özellikle de şirkein web sitesinde yer alan ifadeler ilgi çekici ve bazı otoritelere göre şirket; gerçekten de bu sloganın hakkını veriyor. Credits platformu, merkezi olmayan uygulamalar için en hızlı ve en iyi ölçeklenen Blockchain platformu olduklarını iddia ediyor ki veriler de bunu doğruluyor.

Lenovo, Credits İle Çalışacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Lenovo, Credits İle Çalışacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Venezuelalılar Bitcoin’in bankalardan daha iyi olduğunu iddia ediyor; Karartmaya rağmen BTC ayakta kaldı Charles Hoskinson’dan Cardano Vakfına Ağır Eleştiriler! Apple, Bitcoin Hakkında Podcast Yapan Yayıncının Kanalını Kapattı Bitcoin 10 bin doların altına düşerken BitMEX’te 120 milyon dolar likidite oldu Bitcoin, ETH, XRP Sakin; Tim Draper Destekli Altcoinse Boğa Koşusunda! MoneyGram, Ripple testinden sonra kripto paraların potansiyelini görüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır