Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar Twiter Yasaklaması ve LitePay Başarısızlığıyla Yüzleşmeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar Twiter Yasaklaması ve LitePay Başarısızlığıyla Yüzleşmeye Devam Ediyor
Kriptolar Twiter Yasaklaması ve LitePay Başarısızlığıyla Yüzleşmeye Devam Ediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal dövizler Çarşamba günü tökezledi, Twitter’ın kripto para reklamlarını yasaklaması ve ödeme işlemcisi LitePay’in kapanışı yatırımcıların üzerinde etki yaratmaya devam ediyor.

Bitcoin en son saat 15.09’da Bitfinex borsasında %1,37 yükselerek 8.058,90$ oldu. Kripto para Aralık ayında test ettiği en yüksek değeri 20.000$’dan sonra Şubat ayında 6.000$’ı görmüştü ve yeniden toparlanmaya çalışıyor.

Litecoin ödeme işlemcisi LitePay’in Şubat ayındaki faliyet başlangıcından yalnızca bir ay sonra operasyonlarını durdurduğu haberlerinden hala etkileniyor. Litecoin %3,86 kaybederek 138,93$’dan işlem gördü.

Twitter Inc (NYSE:TWTR) kripto para reklamlarını yasaklama konusunda Facebook (NASDAQ:FB) ve Google (NASDAQ:GOOGL)’ın arasına katıldığı haberleriyle bir adım gerilemişti. Yeni politika önümüzdeki 30 gün içerisinde kamuoyuna sunulacak ve büyük çaplı hisse piyasalarındaki anonim şirketlerin listede olmazken borsa platformları ve cüzdan hizmetleri reklamları yasaklanacak.

Diğer haberlerde, Tayland’da yeni kripto para düzenleme tasarısının kanuna dönüşmesi için geriye yalnızca Kral’ın onayı kladı. Ülke heyeti düzenlemeleri ülkedeki finansal düzenleyicilere teslim edecek olan büyük çaplı kararı onayladı. Bütün Taylandı ilk para teklifleri düzenlenecek ve %15’lik vergilerin yanı sıra yatırımcılar dijital döviz ticaretinde %7 oranında VAT ile yüzleşecek.

Diğer sanal dövizler de yükseliyor, Dünya’nın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum %0,57 artarak 461,38$ oldu. En büyük üçüncü sanal döviz Ripple ise %1,12 arttı ve 0,58924$’a yükseldi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar Twiter Yasaklaması ve LitePay Başarısızlığıyla Yüzleşmeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS Kurucusundan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! Son Dakika: Ripple, Ethereum, TRON, Litecoin, Cardano ve Stellar Haberleri SEC ve CFTC kripto sektörüne yönelik ortak bir yaklaşıma girebilir mi? Piyasa Hacmi 64 Milyar Dolar Değişti 10 Mart Bitcoin analizi: 5 ayın en kötü gününü geçiren BTC ne yapacak? Bu 3 Gelişme Bitcoin Fiyat Artışını Tetikleyebilir Bitcoin kısa pozisyonları, yılın en düşük seviyesini gördü!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır