Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar Karışık, Bitcoin 3 Günlük En Düşük Değerinde Yatay Seyrediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar Karışık, Bitcoin 3 Günlük En Düşük Değerinde Yatay Seyrediyor
Kriptolar Karışık, Bitcoin 3 Günlük En Düşük Değerinde Yatay Seyrediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Perşembe günü karışık seyrediyor, Bitcoin son 3 günün en düşük değerini gördü.

Bitcoin en son saat 15.24’te, Bitfinex borsasında %2,77 gerileyerek 8.899,50$’a geldi.

Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu’ndan gelen bir yazıya göre, Chicago Board Options Borsası vadeli işlemler kontratlarındaki artışları kısmak istiyor. Bu hamle artışları 5 ila 10 puan arasında düşürebilir, 1 puan 1$’a tekabül ediyor.

Vadeli işlemler kontratları Bitcoin tüm zamanların en yüksek değeri olan 20.000$’ı test ettiği sırada 2017’nin Aralık ayında hayata geçirilmişti.

Diğer haberlerdeyse, Nasdaq yakında düzenleyici çevreler doğru evrildiğinde bir kripto para borsası aktifleştirecek.

Nasdaq CEO’su Adena Friedman, “Dijital dövizlerin güçlü kalmaya devam edeceğine inanıyorum… yalnızca olgunlaşması için yeterli alana ne kadar sürede sahip olacağı önemli.” dedi. “Önce öylece bir bakarak ‘Bunun için düzenlenmiş piyasalar geliştirmek istiyor muyuz?’ dediniz, şüphesiz ki, Nasdaq bunu hayata geçirmeyi düşünecektir.”

Bu sırada, geliştiricisinin kayıp paraları yeniden kazanmak için bir blok zincir oluşturma maksadının olmadığı haberlerinin ardından rakip Ethereum %1,22 artarak 636,24$ oldu

Parity Technologies Perşembe günü 2017 Kasım ayında 264 milyon$’lık iyileşme sağlayabilecek EIP-999 olarak adlandırılan kodun değişmeyeceğini söyledi.

Şirket Twitter üzerinden, “Ethereum ekosistemini geliştirmeye yardım etmek için çok çalıştık; ona zarar verme maksadında değildi. İşbirliği içerisinde doğru çözümlere ulaşmaya odaklanalım.” dedi.

Diğer kripto paralar da düşük seyrediyor, Ripple %2,03 düşerek 0,80394$ olurken, Litecoin %1,07 azaldı ve 146,79$’a geriledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar Karışık, Bitcoin 3 Günlük En Düşük Değerinde Yatay Seyrediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Birimi Vertcoin’e, Yüzde 51 Saldırısı Şoku! Binance Research Açıkladı: Ayı Piyasası Bitmiş Olabilir! SEC Başkanı Bitcoin ETF’siyle ilgili yeni açıklama yaptı Forbes analistlerinden çarpıcı Bitcoin ve altcoin tahmini Dev Kripto Para Borsası ABD’li Kullanıcılara Kapısını Kapatıyor! Kripto Para Borsaları, Mevcut Piyasa Şartlarına Rağmen Milyarlarca Dolar Kazanıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır