Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar Bitcoin’in Tanıtım Belgesinin 10 Yıl Kutlaması Üzerine Düşüşte

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar Bitcoin’in Tanıtım Belgesinin 10 Yıl Kutlaması Üzerine Düşüşte
Kriptolar Bitcoin’in Tanıtım Belgesinin 10 Yıl Kutlaması Üzerine Düşüşte

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto para fiyatları Çarşamba günü düşüş yaşadı. Bitcoin tanıtım belgesinin 10.yılını kutluyor.

Bitcoin (BitfinexUSD) %0,40 düşüşle 6.321,20 dolar seviyesinde işlem gördü.

Bitcoin’i ve diğer alternatif paraları harekete geçiren tanıtım bülteni 10 yıl önce bu günde yayınlanmıştı. O zamandan beri, 2017 Aralık ayında yaklaşık 20.000 doları gören dijital para dalgalı olmayı korudu. Bitcoin o zamandan beri %67 değer kaybetti.

Kripto paralar genel olarak hafif düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi Salı günkü 203 milyar dolara kıyasla bu haberi yazarken, 202 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %0,73 azalışla 196,41 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %1,3 değer kaybederek 0,44512 dolar olurken, Litecoin %1,3 düşüşle 48,76 dolar oldu.

Diğer gelişmelerde, şirketin başkanı ve COO’sunun Bloomberg’e anlattığına göre, Coinbase ilk halka arz (IPO) için bir plan yapmıyor.

Asiff Hirji, “yakın zamanda bir IPO olmayacak, daha fazlasını yapıyoruz,” dedi.

Kripto borsa devi bu hafta yeni fonlama turunda 300 milyon dolar yükseldi. Kripto borsa devinin değeri etkinlik sırasında 8 milyar dolar oldu.

Şirket bunun yerine, küresel genişlemeye odaklanmayı ve yerleşik olmayanlara daha fazla varlığa sahip ticaret sunarak karmaşık ABD yönetmeliklerinden kurtulmayı planlıyor. Hirji, Coinbase’in şu anda yedi dijital para ve gelecek yıl için 200 – 300 para ekleme planı olduğunu belirtti.

Bitcoin ve diğer madeni paralarla ilgili ABD yönetmeliklerinden kaçınmaya çalışan borsa bu değil. Bittrex, ABD’li ve uluslararası müşterilerin Pazartesi günü Malta’da kayıtlı bir platform aracılığıyla ayrıldığını açıkladı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar Bitcoin’in Tanıtım Belgesinin 10 Yıl Kutlaması Üzerine Düşüşte - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin Blockchain ve Kripto Para Öncüleri 24 Ocak’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde Buluşuyor Ünlü Araştırmacı: Bitcoin Muhtemeşem Değil, Ancak E Mail de İlk Çıktığında Eksiklere Sahipti Antonopoulos: Quadriga CX Olayı, Borsaların Güvenilmez Olduğunun Kanıtı IMF: 15 Merkez Bankası ‘Dijital Varlıkları’ Araştırıyor Stellar Top 10 İçindeki Yerini, Yüzde 8 Üzerinde Büyüme İle İyice Sabitledi BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Bitcoin’de yatırım stratejisini paylaştı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır