Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kriptolar Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Düşük Seyrediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kriptolar Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Düşük Seyrediyor
Kriptolar Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Düşük Seyrediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Cuma günü düşüşte, Bitcoin ayı piyasasının geri dönmesiyle son bir haftanın en düşük değerini test etti.

Bitcoin saat 16.20’de Bitfinex borsasında %1,70 düşerek 7.426,70$’dan işlem gördü.

Dijital döviz geçtiğimiz hafta ABD Adalet Bakanlığı’nın tüccarların Bitcoin ve diğer sanal döviz fiyatlarını manipüle edip etmediğini araştırmaya başladığı haberleriyle beraber son 6,5 haftalık en düşük değerine düştükten sonra zemin kazanmaya çalışıyor.

Diğer dijital dövizler karışık seyrediyor, Ethereum %0,16 artarak 574,69$ oldu. Ripple %0,20 düşerek 0,61192$’a gelirken, Litecoin %1,58 düştü ve 117,86$ oldu.

Düzenlemeler cephesinde, Uluslararası Para Sermayesi merkez bankasının kripto para varlıkların haksız rekabet avantajına sahip olmalarından dolayı düzenlemesi gerektiğini düşünüyor.

Perşembe günü yayınlanan bir makalede, dijital çağda yetkili dövizlerin yatırımcılar için daha cazip bir kaynak olacağı vurgulandı.

Bu sırada, İsrail kripto para borsalarını dört aylığına düzenleme üzerine bir kanun geçirmeyi düşünüyor. İsrail Barolar Birliği eşbaşkanı Jacob Enoch para kaçakçılığının yasak olmamasından ötürü gecikme gerçekleştiğini belirtti.

“Son derece önemli kararlardaki istikrarsızlığın mevcut teknoloji şirketlerinde bir durgunluğa yol açabileceğinden ve yenilikçi finansal çözümler sunabilecek yeni şirketlerin açılmasını geciktirebileceğinden endişe duyuyorum.” dedi. “Daha da kötüsü, yuvarlanan bir kartopu etkisiyle, İsrail’deki teknoloji yatırımcıları arasında bir düşmanlık doğurabilir.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kriptolar Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Düşük Seyrediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Paralar Güney Koreli Ticaret Yasaklaması Raporlarıyla Darbe Yedi Poloniex Kripto Para Borsası, Grin’i Listelediğini ve Kazancın Grin Foundation’a Gideceğini Duyurdu! Lou Kerner: “Bitcoin şimdiye kadar oluşturulan en büyük değer.” Ripple Fiyat Grafiği Yükseliş Trendinin Eşiğinde Olduğunu Gösteriyor!!! En eski bankalardan biri Ripple (XRP)’ı kullanacağını duyurdu Bitcoin Cash Düşüşü Toparlıyor – Yükseliş Yüzde 29 ve Artmaya Devam Etmekte

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır