Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Piyasası 9 Ayın Düşük Seviyesinde

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Piyasası 9 Ayın Düşük Seviyesinde
Kripto Piyasası 9 Ayın Düşük Seviyesinde

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar 2017 Kasım ayından beri gördüğü en düşük seviyeye geriledi. Bitcoin ve diğer dijital varlıklar ayıya döndü.

Bitcoin %4,32 düşüşle neredeyse bir ayın düşük seviyesi olan 6.242,80 dolara geriledi.

Kripto paralar genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Çarşamba günü 231 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 224 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %4,08 düşüşle 354,43 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %5,63 değer kaybederek 0,33291 dolar olurken, Litecoin %9,24 azalarak 60,48 dolar oldu.

Dijital para fiyatları Çarşamba günü ABD SEC kurumunun kripto borsası ticaret fonu üzerine vereceği kararı ertelemesi ile düşüş yaşadı. Ajansın dediğine göre, SEC’in şimdi VanEck Associates Corp. ve SolidX Partners Inc.’in bir fonunun kaydına izin verip vermeyeceğine karar vermesi için 30 Eylül’e kadar süresi var. SEC Temmuz ayında benzer bir ETF önerisini ve ajans tarafından düşünülen diğer dokuz öneriyi reddetmişti.

Dijital dövizler bu ayın başında, Bitcoin destekli ETF’nin onay alabileceğine dair beklenti içinde destek görmüştü. Bazı analistler dijital varlık ETF’nin 2019 öncesine onay almasını mümkün görmüyor.

Diğer gelişmelerde, blockchain şirketi Tezos Foundation’ın, ABD güvenlik yasalarını ihlal ettiğine dair davaları devam ediyor. Çarşamba günü federal mahkeme hakimi, davanın reddi için yapılan bir hamleyi engelledi.

Tezos, toplu dava edilen ilk blockchain şirketi. Şirketler ilk halka arzını (ICO) 2017 Temmuz ayında 232 milyon dolara yükseltti. Davalılar ICO’nun SEC altında olmamasını savunuyor, çünkü bu İsviçre tabanlı bir şirket tarafından yönetiliyor. Ancak yargıç, ABD merkezli bir şirket olan Dynamic Ledger Solutions’ın katılımının iki şirketi birbirine bağladığını ve ret gerekçesi olmadığını belirtti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Piyasası 9 Ayın Düşük Seviyesinde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Trump’ın Bitcoin Tweetleri Sonrasında Ünlü CEO’dan Mesaj: “BTC Paradır” Coinmarketcap “Sahte Hacim” İddialarını Yanıtladı, Yeni Adımlar Attı Global isyanların altında yatan sebep – Çatışmaları kripto para durdurabilir Steemit Platformu, 11 Eylül Saldırılarının Detaylarını Paylaşan Grubu Siteden Menetti! Ripple, 2019’un İkinci Çeyreğinde 251 Milyon Dolar Değerinde XRP Satışı Yaptı Kara Pazar: Kripto piyasalarında gündem raporu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır