Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Paralar Hafif Toparlanma ile Haftalık Kaybı Azalttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Paralar Hafif Toparlanma ile Haftalık Kaybı Azalttı
Kripto Paralar Hafif Toparlanma ile Haftalık Kaybı Azalttı

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin Cuma günü tüm kripto paralar hala keskin haftalık düşüşler yaşarken hafif bir toparlanma içinde yüksek işlem gördü.

Bitcoin son 24 saat içinde %1,0 kazançla 6.250,70 dolara ulaştı. Bu toparlanmaya rağmen, piyasa kapasitesi ile en büyük kripto paranın haftalık kaybı hala %5,5 oranında.

Milyar dolar değerinde kripto hırsızlığına sebep olan popüler borsalardaki başarılı hack saldırılarına dair raporlar arasında, çeşitli kripto borsalarındaki güvenlik açığı endişeleri ile kripto para piyasasına akışlar engelleniyor.

ABD Adalet Bakanlığı dijital dolandırıcılık da dahil olmak üzere tüketici dolandırıcılığıyla mücadele etmek için bir görev gücü oluşturdu. Piyasa Bütünlüğü ve Tüketici Dolandırıcılığı Üzerine Görev Kuvveti, suçları caydırmak ve yaşlılar, hizmet üyeleri ve gazileri üzerinde korumaya odaklanmak için çalışacak.

Perşembe günü 245 milyar dolar olan toplam piyasa sermayelendirmesinde dijital döviz kapasitesi, bu haberi yazarken, 250 milyar dolar seviyesine yükselirken, kripto para piyasa kapasitesi yeniden zemin kazandı.

Diğer kripto ticaretinde, Ethereum %1,3 artışla son 24 saat içinde 435,92 dolara yükseldi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %1,7 değer kazanarak 0,44054 dolar olurken, Bitcoin fork ürünü ve dördüncü en büyük kripto para olan Bitcoin Cash %1,4 artarak 693,00 dolar oldu. Haftalık kayıp %5,5’e geriledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Paralar Hafif Toparlanma ile Haftalık Kaybı Azalttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP’nin ‘Kopyacısı’ XRP Classic Piyasaya Sürüldü – XRP Topluluğu Kızgın Roger Ver’den Bitcoin’e Sansürcülük Suçlaması Apple’ın Efsane İsmi Steve Wozniak Bitcoin ve Blok Zinciri Projesi İçin Bu Adımı Atacak Ripple’dan Güzel Haberler; Xpring Duyuruldu! Bitcoin Roketledi ve Kazanacak! İşte 5 Sebebi Bitcoin Private, Digibyte ve diğer coinlerde bahar yelleri: Yüzde 40’a varan yükselişler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır