Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Paralar 100 Milyar Dolarlık Piyasa Hacmini Savunmaya Çalışsa da, Traderlar Pek İyimser Değil

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Paralar 100 Milyar Dolarlık Piyasa Hacmini Savunmaya Çalışsa da, Traderlar Pek İyimser Değil
Kripto Paralar 100 Milyar Dolarlık Piyasa Hacmini Savunmaya Çalışsa da, Traderlar Pek İyimser DeğilKripto para piyasası geçtiğimiz 15 Aralık tarihinde, 1 Ağustos 2017 tarihinden beri ilk defa toplam piyasa hacmi açısından 100 milyar doların altına düşme riski ile karşı karşıya kaldı. Piyasa o tarihten beri hafif bir ivme yakaladı ve 100 milyar dolardan, 104 milyar dolara sıçradı ancak kripto para piyasasının bir  çok üyesine göre bu da daha fazlad üşüş gelmeden önce yaşanan hafif bir ivme ve eninde sonunda piyasa 100 milyar doların aşağısına gerilecek.

Kripto Paralar İçin İyi Bir Dönem Değil
Aralık ayının başından beri, önde gelen kripto para birimleri ve küçük hacimli tokenler de fiyat aralığında inanılmaz volatiliteye sahne olmaya başladı ancak ne yazık ki söz konusu volatilite yükseliş yönlü değil, düşüş yönlü gerçekleşti.

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz Cumartesi günü bazı borsalarda 3.122 dolara kadar gerilerken, yatırımcıların bir çoğu bunun BTC için dip seviye olduğu tahmininde bulundu.

Hsaka isimli bir kripto para birimi teknik analisti, Bitcoin fiyat eğiliminin pozitif olmadığını ve 3,300 doların üzerine çıkılmadıkça böyle bir ivmenin yakalanamayacağını vurguladı.

Bunun yanı sıra DonAlt isimli başka bir trader, Ethereum için 80 ve 90 dolardan short pozisyona girilebileceğini ifade etti. Ethereum önümüzdeki tarihlerde yapılacak olan fork ile, ödül oranını %33 oranında düşürüp, 3 yerine 2 ETH ödül vermeye başlayacağını duyurmuştu ve bunun piyasayı olumlu etkilemesi bekleniyor.

Kripto Paralar 100 Milyar Dolarlık Piyasa Hacmini Savunmaya Çalışsa da, Traderlar Pek İyimser Değil isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Paralar 100 Milyar Dolarlık Piyasa Hacmini Savunmaya Çalışsa da, Traderlar Pek İyimser Değil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cardano’nun Charles Hoskinson’u, Ethereum’daki Günlerinden Bahsetti: Vitalik Rock Yıldızı Gibiydi Bitcoin Fiyatı İçin Kritik 2017 Uyarısı Yatırımcıların Büyük Çoğunluğu Altcoin’lere Yöneldi! SEC, Bitcoin ETF’si İçin Kalan Sürede Karar Vermek Zorunda Ethereum Piyasaya Alarm Veriyor: Çünkü ICO’ların Ethereum Satışları Hızlanıyor! Darknet Üzerindeki Bitcoin İşlemleri 2018 Yılında İki Katına Çıktı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır