Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasalarında Son Durum: BAT’da Büyük Yükseliş Yaşanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasalarında Son Durum: BAT’da Büyük Yükseliş Yaşanıyor
Kripto Para Piyasalarında Son Durum: BAT’da Büyük Yükseliş Yaşanıyor3 Kasım 2018 sabah saatlerinde kripto para piyasalarındaki son durum ile karşınızdayız. Toplam piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasında şu anda en fazla artışı yaşayan XLM ve Bitcoin Cash  olurken, yakalanan yüzde 3,77’lik artışla, bir XLM’nin değeri şu anda 0,232 dolar olarak görülüyor. Bitcoin Cash ise, Binance hard fork desteği haberinin ardından yüzde 8,42’lik bir artışla şu anda 462 dolardan işlem görüyor.  XRP dışındaki ilk 10 kripto paranın hepsinde az da olsa bir artış yaşanırken; Ethereum yeniden 200 doların üstüne çıkmayı başardı. Tether’de ise yaşanan yüzde 1’e varan artış ile birlikte USDT 0,996 dolardan kendisine alıcı buluyor.

İlk 30 sıraya baktığımızda ise kripto para piyasasının 30. sırasında bulunan BAT’ın yaşadığı artış çok net bir şekilde göze çarpıyor. Coinbase’de geçtiğimiz günlerde listelenmesinin ardından şimdi de Coinbase Pro’da listelenen BAT (LON:BATS); bu haberin de etkisiyle büyük bir artış yaşıyor.

Merkezi olmayan internet tarayıcıs Brave’in platform tokeni olan BAT, yaşadığı yüzde 12’lik artışla şu anda 0,28 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bitcoin’e karşı da ciddi bir değer kazanan koin şu anda 4545 satoshi’den işlem görerek yüzde 11’lik bir artışı burada da yakalamış durumda.

Coinbase’in 0x ile birlikte listelediği bir token olan BAT, platformun katkıları ile hak ettiği değeri görmeye başlarken, birçok BAT Yatırımcısı da gerek sosyal medyada gerekse de forumlarda, bu haberden duydukları mutluluğu her fırsatta dile getiriyor.

Kripto Para Piyasalarında Son Durum: BAT’da Büyük Yükseliş Yaşanıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasalarında Son Durum: BAT’da Büyük Yükseliş Yaşanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatını ve Kripto Para Piyasasını Alt Üst Eden Harekete Soruşturma Binance’in Yeni Kura Sistemi, Ciddi Eleştriler Alıyor Binance, En Fazla Trafiği Türkiye’den Alacak İşte En Popüler Kripto Para Fiyat Tahminleri: Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum ve Daha Fazlası Değişim rüzgarlarını hissedebiliyor musunuz? Ohio’lular vergilerini Bitcoin ile ödeyebilecek! GastroAdvisor ve Walledo Restoran Sektörü İçin Anlaştı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır