Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasalarında Ayı Baskısı Sürüyor, Ne Kadar Devam Edecek?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasalarında Ayı Baskısı Sürüyor, Ne Kadar Devam Edecek?
Kripto Para Piyasalarında Ayı Baskısı Sürüyor, Ne Kadar Devam Edecek?

© Reuters.  Kripto Para Piyasalarında Ayı Baskısı Sürüyor, Ne Kadar Devam Edecek?© Reuters. Kripto Para Piyasalarında Ayı Baskısı Sürüyor, Ne Kadar Devam Edecek?

Ayı piyasaları gerçek mi? Aynı anda birçok kripto parayı etkileyebilir mi? Cevap, Evet. Dünkü, düşüş eğilimi son derece belirgindi ve beklenmedik bir şekilde ilk 28 büyük kripto paranın 28’i de düştü.

Düz bir düşüş hareketinde, Bitcoin’den gelen tokenlar kayda değer kayıplarla kapandı, BAT ve Maker, mermileri bölünmüş saniye için atlatmayı başardı ve hemen geri döndü. Coinmarketcap’ın verilerine göre en iyi 100 kripto para biriminden son 18 saat içinde sadece 18 kripto kazançlı çıkabildi.

Ayı piyasası iki gün boyunca Ethereum‘u etkilerken, Bitcoin de dün trader’ları şaşırttı ve Kasım ayında ikinci kez 6,300 $ seviyesinin altına düştü. İşlem hacmi %0.30 düştü, Piyasa değeri 110.67 Milyar Dolara geriledi.

Ethereum’un fiyatı istikrarı sürdürmek için uğraştı ve trader’lar, Ether fiyatının 207.56 $ ‘lık bir tutara ulaşmasını güçleştirirken, son derece şüpheci bir durumdan ayrıldı. Ancak, ivme kaybedecek ve muhtemelen 150$ ile 190$’ lık bir direnç seviyesine kadar gerileyerek, bu seviyelerden geri dönüş sağlayabilir.

Ripple’ın olağanüstü performansı dün kısa sürdü. Ripple %2.09’dan fazla değer kaybetti ve kısa bir süre için 0,510597 dolar seviyesine indi. Basın saati itibariyle Ripple’ın bugünkü kaybı ise %1.71‘e kadar yükseldi.

Stellar, Litecoin, Cardano, Tron ve EOS‘da bu krizden muaf değil. En fazla kayıp Stellar’da %4.07 oranında yaşandı ve ardından Tron %2.32 kayıpla Strellar’ı takip etti.

Bu arada, Bitcoin Cash, yaklaşan hard fork önünde hafif artışlarla birlikte ayı pazarında gezinmeyi başardı. BCH, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 532.58 $ seviyesine fırladı ve neredeyse 600 $ seviyesine kadar dayanacak direnci kırdı. Bu yazının ardından BCH, 515.31 $ ‘lık bir işlem fiyatı ile %1.42’lik artış kaydetti.

Kripto Para Piyasalarında Ayı Baskısı Sürüyor, Ne Kadar Devam Edecek? isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasalarında Ayı Baskısı Sürüyor, Ne Kadar Devam Edecek? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Ripple analisti: “XRP satış baskısını durduramazsa keskin düşebilir!” EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti Bitcoin Fiyatındaki Yükselişler Neden Kalıcı Olmuyor? Cardano (ADA) Uzun Bekleme Süresinden Sonra Harekete Geçiyor! Ripple düzenleyici ekibinden köklü atılım: XRP fiyatı ne durumda? Arab Bank İsviçre Şubesi Kripto Para Hizmeti Başlatıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır