Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Ödeme Platformu BitPay, Eski PayPal ve Western Union Yetkilisini Bünyesine Kattı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Ödeme Platformu BitPay, Eski PayPal ve Western Union Yetkilisini Bünyesine Kattı!
Kripto Para Ödeme Platformu BitPay, Eski PayPal ve Western Union Yetkilisini Bünyesine Kattı!ABD menşeli kripto para ödeme platformu BitPay, Çarşamba günü yaptığı duyuruda başarılı yöneticilerden Rolf Haag‘ı, kendi İşletme Çözümleri departmanın kattığını açıkladı. Haag temel olarak şirketin işletmeler arası departmanı ile Toplu Ödemeler biriminden sorumlu olacak. Haag daha önce finansal sektör içerisinde sektörün devlerinden Western Union ve PayPal gibi kurumlarda çalışmıştı ve kendisinin fintech endüstrisi içerisinde 20 yılı aşkın tecrübesi bulunuyor.

Western Union bünyesinde Küresel Toplu Ödemeler departmanının müdürü olarak görev alan başarılı yönetici, bunun yanı sıra alt yapıdan da sorumluydu. Kendisinin ana görev tanımları arasında işletmeler arası ve müşteriler ile işletmeler arası toplu ödeme stratejileri geliştirmek yer almaktaydı.

BitPay’in yeni yöneticisi Western Union öncesinde de dünyanın en büyük ödeme firmalarından PayPal bünyesinde aynı göreve yakın tanımlarda mesai harcadı. PayPal’ın toplu ödeme istatistikleri kendisinin görev aldığı süre boyunca her yıl %20 ile %40 artış gösterdi ve toplamda milyarlarca ABD doları kazanç sağladı.

BitPay kurucu ortağı ve CEO’su Stephen Pair, konu hakkında şunları aktardı:

”BitPay’in işletmeler arası ödeme çözümleri bizim en hızlı büyüyen ürünlerimizden ve Ekim ayında bugüne kadar elde ettiği en büyük satış oranlarını gördü. Rolf’un geçmişi BitPay için bir varlık anlamına gelmekte ve kendisi bizim B2B ödemeleri ile toplu ödeme işlerimizi küresel olarak daha ileriye götürmemize yardımcı olacak.”

Kripto Para Ödeme Platformu BitPay, Eski PayPal ve Western Union Yetkilisini Bünyesine Kattı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Ödeme Platformu BitPay, Eski PayPal ve Western Union Yetkilisini Bünyesine Kattı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2018’de Bitcoin, Ethereum ve XRP’den İyi Performans Sergileyen Altcoinler Avrupa Komisyonu, ‘Manipülasyon’ Yapan Bankalara 1 Milyar Euro Ceza Kesti Bitcoin (BTC) 4 bin doların altında: Yeni bir satış dalgası geliyor olabilir Hong Kong Menkul Kıymet Borsasının CEO’su Dolaylı Yoldan Bitmain’i Uyardı: Başvurunuzdaki Modele Sadık Kalın! Ünlü Bitcoin Milyarderlerinin Fiyat Tahmini, Ripple (XRP)’daki Kritik Gelişmeler, Litecoin’in Yeni Logosu: Öne Çıkan: TRON, Stellar ve Cardano Haberleri Elon Musk Bitcoin’i öven sözleriyle dikkatleri üzerine çekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır